Брехня. До чого сниться Брехня

Бачити у сні, що ви брешете щоб уникнути покарання — означає, що ви безчесно поступите з невинною людиною.

Брехати, щоб захистити друга від незаслуженого покарання — передвіщає, що ви викличете на себе багато незаслуженої критики, але зумієте стати вище і навіть радіти цьому.

Почути в сні, що брешуть інші — означає, що недруги шукають спосіб заманити вас у пастку.

Сонник від А до Я
Як така брехня уві сні — попереджає про небезпеку.

Якщо уві сні ви пускаєтеся на брехню заради корисливих інтересів — наяву з вами надійдуть безчесно.

Брехня на спасіння — передвіщає, що вам вкажуть на допущені помилки з найкращих спонукань, але ви сприйміть це як особисту образу.

Зіткнутися з нахабною і відвертою брехнею — означає, що вам спробують підсунути залежаний товар чи збути некондиційну продукцію або зіпсовані продукти.

Мати уві сні справу з людиною, яку наяву вважаєте страшенним шахраєм і брехуном — такий сон говорить про тимчасове занепаді в справах.

Викрити в брехні свого чоловіка, коханця або нареченого — означає, що ви пред’являєте до них занадто великі претензії, не вміючи як слід оцінити їхні переваги.

Якщо уві сні вас образили, назвавши брехухою — наяву чекайте неприємностей, які обрушаться на вас як грім з ясного неба з несподіваного боку.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні хтось обмовляє вас і це загрожує вашій репутації або добробуту — значить, наяву у вас є заздрісники, які тільки чекають нагоди, щоб зробити вам капость. Для жінки такий сон — може бути попередженням: ваша необачність і необережність у вчинках створять вам масу додаткових проблем і дадуть привід для пліток.

Якщо уві сні ви успішно проходите перевірку на детекторі брехні — значить, завдяки своїм знанням і вмінням ви зможете домогтися поставленої мети, знайдете правильний вихід навіть у безнадійній ситуації.

Бачити, як хтось проходить перевірку — знак того, що незабаром вам належить відстоювати свою правоту, доводити, що ви зможете впоратися з поставленими завданнями краще за інших. Вам вдасться переконати в цьому людей, від яких залежить вирішення питання.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі