Будинок. До чого сниться Будинок

Бачити у сні, що ви не можете знайти свій будинок — означає, що ви повністю втратите віру в чесність людей.

Якщо уві сні ви бачите, що у вас немає вдома — вас чекає невдача у всіх починаннях, фінансові втрати.

У сні перемінити оселю — означає термінові известия і нагальні поїздки.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона поїхала з дому — є знаком того, що вона буде оточена віроломними наклепниками.

Якщо уві сні ви відвідуєте свій старий будинок — то наяву вас чекають гарні новини. Дуже добре побачити свій старий будинок затишним і радісним — це знаменує довгий благоденство.

Покинутий будинок — передвіщає сумні події.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви не можете знайти свій будинок — це означає, що ви випробуєте гірке розчарування в коханій людині і перестанете вірити людям.

Якщо молода дівчина бачить у сні, що вона покинула свій будинок — це означає, що її оточують люди, які лише видають себе за її друзів, насправді будучи низькими наклепниками.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Повертатися здалеку у свій рідний дім у сні — говорить про те, що ви перебуваєте в скруті. Сон закликає вас не втрачати надії і не опускати руки і тоді ніякі труднощі не зможуть вас зупинити.

Втратити уві сні свій рідний дім і не знайти до нього дороги — передвістя невдач у всіх справах. Цей сон вказує, що якийсь душевний надлом руйнує вашу долю. У такі хвилини допомогти вам може тільки надія, віра і любов. Ну і, звичайно ж, мужність.

Міняти своє житло у сні — знак швидких змін і тимчасових труднощів.

Побачити свій будинок спорожнілих і занедбаним — може означати, що ви зробили у своєму житті якісь страшні помилки, за які одного разу доведеться відповісти.

У той же час, затишний, доглянутий будинок у сні — говорить про вірність вашого шляху і обіцяє вам благоденство бути може, і не відразу, зате обов’язково.

Сонник від А до Я
Бачити у сні власний будинок — наяву влаштуєте своє благополуччя, якщо він великий і обставлений з недозволеною для вас розкішшю — в реальному житті такий сон загрожує бідою.

Бачити у сні дідівський будинок — до смерті когось із родичів. Відремонтований будинок — невизначена ситуація незабаром проясниться. Старий і розвалюється будинок — до хвороби в сім’ї, що звалився — до сварок і скандалів.

Маленький, немов іграшковий, будиночок — до небіжчика. Палаючий будинок — до невдачі в справах.

Покинутий, нежитловий будинок — вашим надіям не судилося збутися. Якщо він призначений на знесення — нещастя спіткає вас через легковажність.

Бачити у сні будинок, в якому ви жили колись раніше — наяву вас чекають гарні вісті. Зайти в нього — до довгого благоденства.

Якщо уві сні ви бачите себе в публічному домі — значить, наяву вас чекає безчестя і ганьба через потурання своїм слабкостям. Опинитися в сні в гральному будинку (казино) — потрапите в негідну суспільство і в розрахунку заробити більше втратите все, що мали.

Бачити себе в дурдомі — підхопите великі неприємності.

Опинитися в сні в будинку престарілих — значить, вас чекають сімейні негаразди.

Будувати в сні будинок — потрапите на весілля. Ламати будинок — знак сварки і розлади. Продавати будинок — наяву розоритися, купувати — помрете своєю смертю, спокійно і з посмішкою на вустах.

Робити на будинку покрівлю — вас спіткають збитки.

Виробляти в будинку ремонт і перепланування — чекайте візиту далеких родичів. Завозити в будинок нові меблі — наяву вдасться уникнути небезпеки. Робити в будинку прибирання — хтось покине сім’ю через розбрат.

Якщо уві сні ви ніяк не можете знайти свій будинок — наяву станете не довіряти людям. Опинитися в сні бездомним — потерпіти неуспіх у всіх справах і впасти духом. Переїжджати у сні в інший будинок — отримати термінове завдання, відправитися в тривале відрядження. Якщо уві сні ви йдете з дому — наяву потрапите в оточення віроломних людей, які вас обдурять.

Бачити у сні руїни старовинного будинку — ваші бажання здійсняться. Бачити платників, що будують будинок — будьте обережні з вогнем, остерігайтеся пожежі. Якщо теслі ремонтують будинок — ваші справи поправляться і вам буде надана честь. Будинок у селі, де ви опинилися, незрозуміло як — наяву підуть дивні та незрозумілі події.

Бачити у сні свіжопофарбовані будинку — передвіщає, що ви досягнете успіху у виконанні ваших особистих планів. Якщо вам сниться, що у ваш будинок запрошена няня для дитини — це віщує серйозну хворобу чи невдалий візит в гості. Якщо няня залишає будинок — це обіцяє здоров’я і благополуччя в сім’ї, достаток і любов рідних.

Якщо уві сні у вас в будинку опиняються мешканці — це знак, що ви будете пов’язані неприємною таємницею. Якщо один з мешканців зникне з дому, не розрахувавшись — наяву вас чекають непередбачені ускладнення у відносинах з близьким чоловіком.

Жити у сні в чудовому заміському будинку з власним басейном і т. Д. — Означає, що вас чекає міцне сімейне щастя. Жити в старому багатоповерховому, наскрізь прогнилому будинку — до погіршення здоров’я, занепаду в справах і сварці з коханою людиною.

Бачити себе в сні власницею фешенебельного особняка в престижному місці — обіцяє вам прихильність долі. Розширювати і добудовувати такий будинок — означає, що у ваших справах скоро з’явиться новий напрямок.

Гасити пожежу в своєму будинку, випробувати наслідки повені чи землетрусу — не впадайте у відчай, зазнавши невдачі, бо за нею піде скажене везіння.

Ходити по району, забудованого новими котеджами, і придивлятися до будинків самої різного планування, вибираючи для себе оптимальний варіант — це означає, що ви так і не зважитеся на крок, який може перевернути все ваше життя.

Сонник XXI століття
Бачити у сні свій будинок новим і міцним — на щастя, затишним — до сімейного благополуччя, багатоповерховим — до великого прибутку, який обрушився — до небезпеки, бачити, як його зносять — до подолання всіх перешкод, палаючим — до збитків.

Побачити свій будинок покинутим — означає, що вам належить шкодувати про минуле, знову до нього повертатися — жити минулим, через що вас чекають неприємності і нерозуміння оточуючих.

Будувати в сні будинок — означає, що зовнішні, що не залежать від вас обставини не дадуть вам здійснити все задумане.

Отримати будинок у спадщину — до знайомства з партнером або компаньйоном, завдяки якому ви зможете поправити свої справи.

Побачена у сні хата — передвістя змін в житті, хатина — до смутку, тісний глиняна мазанка — до погіршення житлових умов.

Халупа уві сні — може приснитися до майбутньої поїздки або відрядженні.

Жити в недобудованому будинку — до хвилювань у зв’язку з небезпекою втрати стану або майна, в бараці — до перешкод у справах.

Побачити в сні, як будують будинок — знак того, що ви зможете домогтися поставленої мети, якщо це хмарочос — вас чекає велика прибуток, вигода, великі гроші.

Адміністративна будівля — сниться до збитків і втрат, красиве нещодавно побудоване — до отримання нових джерел доходів, нової роботи.

Якщо в будівлі більшість приміщень світлі, красиві, великі — такий сон обіцяє вам успіх у справах і благополуччя.

Бідні, обшарпані, тісні приміщення в будівлі — до майбутніх труднощів, перешкод у завершенні вигідного справи.

Бачити у сні котедж — до майбутнього ремонту у вашому домі.

Англійська сонник
Побачивши уві сні нові будинки — чекайте переїзду на нове місце. Там Ви знайдете щастя і уникнете підступів таємних ворогів.

Якщо будови, які Ви бачите в сні, високі й величні — значить, ви будете благополучні і щасливі.

Якщо у сні Ви бачите не просто красиві будівлі, а справжні палаци — значить, ви будете не тільки багаті, але й дуже знатні.

Ще гірше бачити уві сні недобудовані будівлі. Особливо небезпечно запитувати про причини, з якої ці будинки не добудовані. Якщо ніхто уві сні не зможе відповісти на це питання — значить вашим життєвим планам не дано здійснитися і Ви не доживете до їх втілення.

Якщо Вам сниться, що Ви будуєте будинок — це віщує добробут і успіх в торгівлі і справах. Після такого сну Ви можете сподіватися на отримання великих прибутків.

Якщо будинок сниться моряку — це означає, що плавання і повернення будуть благополучними, що він одружується на багатій нареченій, і йому не треба буде більше виходити в море, і відтепер морські подорожі будуть для нього тільки прогулянками в приємному товаристві.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі