Бунт. До чого сниться Бунт

Заколот у сні — передвіщає розлад ваших справ і планів. Після такого сну постарайтеся не давати волі своїм негативним емоціям. У той же час, вам не слід накопичувати в душі нервову напругу. Краще буде, якщо ви зумієте знайти негативної енергії який-небудь безпечний вихід або зможете направити її в позитивне русло.

Жіночий сонник
Якщо уві сні ви стали учасником бунту — це означає, що в житті ваше незалежна поведінка може обернутися проти вас.

Бачити у сні одного, постраждалого внаслідок бунту — означає, що ваші плани можуть бути зруйновані через хворобу родича.

Сонник XXI століття
Бачити у сні бунтівника — означає, що ви від когось занадто багато чого хочете або вимагаєте, а він не в змозі цього виконати.

Спілкуватися з ним — означає, що вас чекає нерозуміння з боку вашого начальника або керівника.

Бути самому уві сні бунтівником і брати участь у заколоті — застереження: вам необхідно переглянути свої принципи і ставлення до життя.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо Вам сниться бунт — це пророкує появу справ, які розчарують Вас.

Якщо Вам сниться, що Ваш друг убитий під час бунту — Ви зазнаєте невдачі у всіх починаннях, або ж серйозна хвороба якоїсь людини принесе Вам біду.

Очолювати уві сні бунт — означає, що на Вас ляже велика відповідальність не тільки за свої вчинки, а й за дії інших людей.

Бачити натовп бунтівників людей — до майбутнього перегляду деяких своїх поглядів під впливом іншої людини.

Спостерігати кару бунтівників — Ви будете наяву відчувати почуття провини за свій непорядний вчинок. Жінці такий сон — може передвіщати сварку з чоловіком через його ревнощів.

Якщо Ви берете участь у бунті — наяву Ви погодитеся на те, чого не хочете робити, під впливом людини, що володіє владою над Вами. Для жінки такий сон — може означати початок непотрібної їй порожній любовної інтрижки.

Якщо Ви опинитеся на боці тих, хто пригнічує бунт — наяву обставини змусять Вас проявити жорстокість або підлість стосовно Вашому другу, в чому пізніше Ви будете каятися.

Побачивши уві сні бунтівника — не тисніть на оточуючих, комусь із них явно не хочеться виконувати те, чого ви від нього вимагаєте.

Якщо вам снилося, що ви спілкуєтеся з одним або декількома бунтівниками або у вас з ними спільну справу — наяву ваші погляди підуть врозріз з думкою начальства.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі