Бузок. До чого сниться Бузок

У сні відчувати запах бузку — до приємного знайомству. Але вам потрібно бути готовим до того, що якщо навіть з новим знайомим і зав’яжуться якісь відносини, то вони не триватимуть довго.

Приснився букет бузку — говорить про те, що в реальному житті вам належить відверту розмову з сексуальним партнером, в ході якого ви з’ясуєте деякі дивні подробиці, про які навіть і не підозрювали.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бузок у сні — символізує ваші мрії про любов і щастя.

Якщо ви бачите квітучий бузковий кущ — це означає, що у вашому серці пробуджується любов. Супутні образи сну можуть підказати, чи буде ваше почуття взаємним.

Сонник Хассе
Бузок — близька любов; букет бузку — чекають щасливі хвилини; зривати квіти — доб’єшся любові; квітуча — люди тобі вірять.

Сонник XXI століття
Букет бузку у сні — означає, що вас чекають щасливі хвилини; дарувати бузок або приймати в подарунок — знак того, що ви улюблені і вами пишаються.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви відчуваєте запах бузку — передвіщає знайомство з приємною людиною. Можливо, він вам сподобається, і ви несвідомо будете прагнути зав’язати з ним більш близькі стосунки. Однак не розраховуйте на довгу зв’язок.

Букет бузку — означає, що вас чекає відверта розмова з коханим. Ви дізнаєтеся багато нового про вашого партнера, про що раніше й думати не могли.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі