Цемент. До чого сниться Цемент

Наступити ногою в рідкий цемент — вас щось турбує, але ви не можете знайти пояснення своєї тривоги. Вам може допомогти бесіда з вашої «половиною» в спокійній обстановці, тоді ви зможете розібратися з усім, що вас так гнітить.

Замішувати цемент, готуючись до будівництва — незабаром ви виявитеся усередині якогось кутника, причому ваша участь буде несподіваним насамперед для вас.

Сучасний cовмещенний сонник
Побачити в сні мішок з цементом — передвіщає, що незабаром Вас чекають справи, пов’язані з нерухомістю. Можлива покупка нового житла.

Розсипати уві сні цементний порошок — означає, що Ви зустрінете несподівані перешкоди на шляху до поставленої мети.

Забруднитися у сні цементом — передвіщає, що незабаром Ви дуже сильно постраждаєте від наклепу. Молодій жінці такий сон — говорить про те, що її репутація під загрозою.

Якщо Вам сниться, що Ви замішуєте цементний розчин — незабаром Ви зробите ризикований захід. Але якщо в сні Ви вміло використовуєте цементний розчин, то Ваша справа закінчиться успішно.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться, що ви наступили в рідкий цемент — це говорить про те, що вас щось турбує, але ви не знаєте, в чому полягає причина занепокоєння. Поговоріть зі своїм партнером — можливо, вам вдасться зрозуміти, що не так у ваших стосунках.

Сон, в якому ви замішуєте цемент і хочете щось побудувати — означає, що ви будете втягнуті в неприємну історію. Швидше за все, вас чекає банальний любовний трикутник, однак це суттєво вимордує вас. Тому, якщо ви не хочете опинитися в дурному становищі, не поспішайте зав’язувати близьких стосунків з людьми, з якими ви недавно познайомилися.

Езотеричний сонник
Цемент готовий до роботи — реалізація ваших ідей і планів принесе стабільне положення і достаток, величина якого пропорційна кількості цементу.

Цементувати самому — ваші труди увінчаються успіхом.

Бачити, як хтось цементує — вам перекриють шляху до успіху, і потрібно багато зусиль, щоб пробитися через всі перепони.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі