Церква. До чого сниться Церква

Побачити в сні церква вдалині — означає розчарування в подіях, настільки довго очікуваних.

Увійти в церкву, занурену в морок — знак того, що вам доведеться взяти участь в похоронах. Це також віщує туманні перспективи і довге очікування кращих часів.

Сонник Ванги
Церква — поява у сні цього символу свідчить про розпач, духовному очищенні, покаянні.

Бачити себе входять до церкви — знак того, що в реальному житті ваші вчинки продиктовані особистою егоїзмом і небажанням, рахуватися з оточуючими людьми. Цей сон є попередженням про те, що вам пора змінити своє життя і покаятися у скоєних гріхах.

Бути присутнім у сні в церкві на богослужінні — означає, що наяву ви можете розраховувати на любов і повага оточуючих вас людей.

Сон, у якому ви побачили, порожню церкву із забитими дверима — передвіщає життєві зміни до гіршого, тугу і безвихідність.

У сні ви стоїте в зруйнованої церкви і намагаєтеся поставити свічку в свічник — цей сон означає, що в реальному житті ви будете сприяти духовному відродженню та оновленню. Ви заходите в церкву під час служби. У ній дуже тісно, ​​тому що велика кількість народу зібралося під її куполом. Люди стоять на колінах і моляться. Ви піднімаєте голову вгору і бачите замість купола небо, всіяне зорями, серед яких пливе місяць яскраво-червоного кольору. Чим ближче стає цей місяць, тим сильніше ви відчуваєте страх, здається, ще трохи, і він впаде з висоти прямо на голову людей, що моляться — цей сон є передвісником жорстокого, кровопролитного релігійного конфлікту. Швидше за все, ви станете його свідком, а не учасником.

Побачити в сні, як ви допомагаєте реставрувати старовинну церкву — знак того, що наяву всі старі образи будуть забуті, і ви зможете відновити колишні відносини з близьким вам людиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Церква у сні — символізує вічні істини.

Якщо у своєму сновидінні ви побачили церква — це означає, що вам пора подумати про душу. Як правило, такі сни віщують невдачі і важкі переживання, але в той же час підказують і вихід зі скрути.

Похилена або зруйнована церква — дуже поганий знак, що говорить, що незабаром ви можете покаятися в якихось своїх непорядних справах і вчинках.

Окремий випадок, бачити уві сні церква, врослу в землю — такий сон говорить про те, що в гонитві за життєвими радощами ви готові переступити через свою душу.

Сонник Нострадамуса
Церква — символ культурного процвітання, духовності, чистоти.

Бачити у сні білосніжну церква з золотими куполами — передвіщає культурний розквіт країни, моральних і духовних її основ, загальне єднання.

Сон, у якому ви побачили зруйновану церкву — означає хворобу і моральні страждання.

Якщо уві сні ви присутні на церковній службі — в реальному житті ви будете відчувати докори совісті.

Будувати в сні церква — ваше прагнення до пізнання буде винагороджено сторицею.

Побачити в сні церква, оповиту змією — поганий знак. Це загроза людству, тому що всі людські цінності будуть знищені злом.

Якщо уві сні ви побачили на церкви замок — будьте обережні! Ваші замкнутість і схильність до самотності можуть відштовхнути від вас близької і дорогої вам людини.

Сон, у якому ви побачили церкву у вогні — передвіщає ворожнечу між поколіннями і крах загального світопорядку.

Сонник від А до Я
Побачена у сні церква — передвіщає розчарування. Перебувати в церкві — візьмете участь у похоронах, настануть погані часи. Молитися в церкві — щастя у всіх справах. Підходити до вівтаря і ставати на коліна — до цінної знахідки. Бачити себе жебрачкою на церковній паперті — наяву займетеся благодійною діяльністю.

Сповідатися в церкві — передвіщає розраду і радість, розмовляти зі священиком — вас утримають від необдуманого кроку друзі. Покидати церква — душевне полегшення.

Англійська сонник
Дуже важливий колір одягу, в якій Ви в сні стоїте в церкві. Якщо Ви одягнені в траур — значить, Вас чекає весілля.

Якщо Ви в білому — похорон.

Езотеричний сонник
Церква дерев’яна, невелика — до вибору місця або роду діяльності.

Увійти в церкву — ви зробите правильний вибір, в чому незабаром переконаєтеся.

Пройти стороною — рішення, до якого ви поки схиляєтеся, що не вдало.

Церковний вівтар — вам гарантована допомога знайомих у працевлаштуванні, бізнесі і т. П. Не нехтуйте нею.

Церковне начиння в крамниці, продається — отримаєте привабливу пропозицію, від якого не варто відмовлятися, якщо ви церковне начиння купили. У церкві — ви збираєтеся поділитися своїми благами з кимось.

Якщо церковне начиння використовується — цей крок позначиться позитивно, якщо церковне начиння брудна, закинута подяку не чекайте.

Сонник Цветкова
Молитися в церкві — щастя у всіх справах; увійти — докори сумління; бачити — удача.

Рейтинг статті:
(2 голосів 4,50 середній з 5)

Коментарі