Чашка. До чого сниться Чашка

Якщо вам сняться чайні чашки — значить, більшу частину свого часу ви будете витрачати на задоволення.

Якщо жінка в сні розіб’є чашку — це знак того, що її щастя буде розбито наглої бідою.

Якщо уві сні ви п’єте з чайної чашки вино — це віщує в найближчому майбутньому поєднання приємного з корисним.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Чашки уві сні — символізують благополуччя і повноту життя.

Якщо ви бачите в своєму будинку красиві порцелянові чашки, не важливо, повні вони чи порожні — такий сон говорить про гарний перебігу ваших справ.

Брудні, некрасиві чашки — знак домашніх неприємностей.

Тріснута чашка — попереджає про можливу сварку з близькими. Якщо ви бажаєте уникнути розриву відносин, вам слід бути обережніше в спілкуванні і не давати приводу для конфлікту. Більш повно значення цього сну може підказати вміст чашки і матеріал, з якого вона зроблена.

Сонник Хассе
Чашка розбита — сварка; бачити — запрошення; Глиняни — скромне життя; купувати — переляк в сім’ї.

Сонник від А до Я
Пити в сні з порцелянової чашки — знаменує зліт позитивних емоцій і підвищену працездатність.

Скляна чашка — знак того, що справите чарівне враження на свого майбутнього обранця при першій же зустрічі і знайомстві з ним.

Маленька чашка — свідчить про високі запитах, але скромних вимогах, вам слід рішучіше домагатися того, що повинно належати вам по праву.

Розколота чашка — віщує нещастя з близькими людьми.

Еротичний сонник Данилової
Тримати в сні чашку в руці і повільно відпивати з неї рідину — до прихованого бажанням володіння; це тлумачення однаково як для чоловіків, так і для жінок.

Наповнювати чашку напоєм і підносити її комусь — свідчить про вашому прагненні запропонувати себе, опинитися разом з вподобаним і сексуально привабливим для вас людиною.

Розбити уві сні чашку для жінки — означає втрату своєї жіночності та сексуальності в очах партнера і інших чоловіків і викликане цим явищем страждання. Чоловікові цей сон — передвіщає втрату привабливості в очах однієї з його шанувальниць.

Якщо уві сні чоловік наливає в чашку напій і п’є його — це говорить про те, що він намагається доставити своїй партнерці найвищу насолоду.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі