Черемуха. До чого сниться Черемуха

Черемха — є уособленням чистоти, невинності і чесноти. Квіти черемхи прийнято дарувати коханій дівчині, бо за народним повір’ям їх запах обов’язково одурманений того, в кого ви закохані, і він чи вона полюбить вас. Можливо, образ черемхи виник в сновидінні у зв’язку з відклався у вашій підсвідомості відомої народної прикмети «Коли цвіте черемха, тоді улов на лящів».

Розглядати у сні квітуче дерево черемхи — знак того, що незабаром ви зустрінетеся з дуже красивою цнотливою жінкою, яка зробить значний вплив на ваше життя.

Якщо вам приснилося, що ви обриває квіти з черемхи — такий сон говорить про те, що вам слід якомога більше уваги приділяти своїй коханій людині, в іншому випадку вас чекають глибокі переживання і сльози через розрив стосунків з людиною, яка була сенсом вашого життя.

Вирубувати уві сні черемху — до розчарування в коханій людині. Ви зрозумієте, що ідеалізували людини, яка не володіє тими дивовижними якостями, які ви йому приписували.

Стояти в сні під черемхою — свідчення того, що на самоті вам навряд чи вдасться з правиться з виниклими проблемами, тому зверніться за допомогою до людини, якій ви довіряєте, як собі.

Насолоджуватися уві сні запахом черемхи — попередження про те, що незабаром ви повірите чиїмось улесливим словам, через що згодом будете дуже сильно переживати.

Сучасний cовмещенний сонник
Приснився черемха — передвіщає Вам приємне заняття.

Якщо Вам приснилася квітуча черемха — у Вашій сімейного життя настане довгоочікуваний мир.

Зривати квіти з черемхи — до розбіжностей з близькими. Сон віщує велику сварку.

Якщо Вам приснилося, що Ви сидите під черемхою — значить, вам належить приємна поїздка.

Езотеричний сонник
Побачити квітучої — вас чекає трепетне взаємне любовне почуття. У букеті — вас полюбить людина, про чию любові ви мрієте. А якщо ви марите про те, щоб близькі обдарували вас своєю увагою, ви це отримаєте. Зів’ялої — вашої любові судилося закінчитися тихо і непомітно, не залишивши після себе навіть легкого смутку.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилася черемха в цвіту — до невеликих сльозам і тихому смутку; обривати уві сні черемху — до невеликої, сімейній сварці; дарувати уві сні черемху — до сумних спогадів; отримати у сні черемху — до неприємної розмови.

Сонник Цветкова
Вашу любов відкинутий. Значення сну посилюється, якщо в ньому з черемхи облетів колір.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі