Черепаха. До чого сниться Черепаха

Якщо вам присниться черепаха — то наяву несподіваний випадок доставить вам радість і зміцнить ваш дух, що негайно позначиться на вашій роботі.

Є у сні черепаховий суп — до сумнівних розваг.

Сонник Фрейда
Кататися уві сні на морській черепасі — цей сон символізує занепокоєння, яке охопило вас останнім часом. Ви не тільки не можете його позбутися, а й «заражаєте» ім всіх оточуючих. Дивіться на світ більш оптимістично, і тоді ваше похмурий настрій вмить випарується.

Якщо у вашому сні черепаха не хотіла «виходити» зі свого панцира — значить, у всіх ваших проблемах ви схильні звинувачувати кого завгодно, тільки не себе. А адже це в корені невірно — ви самі достатньо далекі від ідеалу і при цьому псуйте відносини з людьми. До речі, це сон може мати й інше тлумачення — проблеми з ерекцією у чоловіків.

Спостерігати за повзучої черепахою — такий сон передвіщає вам хвороба, причиною якої може стати ваш занадто запальний характер.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться черепаха — це віщує вдалий поворот подій, завдяки чому налагодяться стосунки з обранцем.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Черепаха уві сні — передвіщає нудне життя і повільне просування ваших справ. Сон також підказує, що причиною цього, швидше за все, є ваша надмірна обережність.

Сонник для всієї родини
Черепаха — ви виявите повагу до справ своїх близьких, ніж завоюєте їх повагу. Але не варто проявляти поспішність або відверто лестити начальству. Це не принесе вам нічого, крім прикрощів.

Якщо черепаха спливає від вас або намагається втекти, а ви намагаєтеся зупинити її — вам належить утримувати близької вам людини, який вирішить порвати з вами стосунки. Ваша спроба виявиться безплідною.

Черепаха в каламутній воді — комерційна діяльність не принесе вам прибутку і лише змусить увійти в зайві витрати.

Сонник від А до Я
Приснився черепаха — до довгого стояння в чергах, запізнення і не відбулася зустріч.

Їхати верхи на гігантській черепасі — означає безглузді звинувачення на вашу адресу з боку чоловіка.

Що лежить на спині не в силах перевернутися і встати на ноги черепаха — символ марних зусиль і марного очікування змін на краще.

Мертва черепаха у вашому сновидінні — до розлуки.

Еротичний сонник Данилової
Приснився уві сні черепаха — символізує деяке уповільнення у виконанні ваших намірів і бажань. Може бути, втіленню ваших сексуальних фантазій в життя перешкоджає минуле або ж забобони, пов’язані з вихованням.

Перевернута на спину черепаха — говорить про зміну ваших планів внаслідок впливу якоїсь людини, чия думка для вас дуже важливо.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі