Черевики. До чого сняться Черевики

Побачити на комусь свої черевики — поганий сон для люблячих. Цілком можливо, що суперник витіснить ваш образ із серця коханої істоти.

Одягати уві сні нові черевики — до великої удачі в справах, для чоловіків — до підвищення зарплати.

Старі черевики у вашому сні — попередження проти хитрих пасток на вашому шляху до успіху.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Високі черевики або чоботи — кажуть, що ви передчуваєте небезпека якихось неприємностей, але підстрахувалися, і наяву вам нічого побоюватися.

Якщо ж черевики рвані або брудні — такий сон попереджає про серйозні труднощі, які можуть перешкодити здійсненню ваших планів.

Сонник для всієї родини
Якщо на вас у сні нові черевики — зростання вашого добробуту забезпечений.

Якщо ви бачите черевики у вітрині магазину — наяву ви упустите хороший шанс поправити свої грошові справи.

Якщо ви купуєте черевики дитині — чекайте хороших новин.

Якщо ви уві сні взуті в черевики, які вам не подобаються — вас чекає розмова з вашою обраницею і, можливо, він закінчиться пропозицією руки і серця.

Якщо ви приміряєте черевики, а вони вам не підходять за розміром — вас оточують люди, з якими ви дуже важко ладите і між вами може виникнути сварка.

Сонник Хассе
Черевики одягати — дізнаєшся щось приємне; тісні — скрутна життя; порвані — будеш несправедливо ображений; купувати — виїдеш в дорогу; бачити їх багато — процес; чистити — будеш мати вищий шану і любов; втратити — значна втрата; подарувати — хороший вчинок; приміряти — твоє підприємство вдало; дерев’яні — втратиш клієнтів; солом’яні — бережися роставщіков; туристські — відома справа добре тобі вдасться.

Сонник від А до Я
Якщо уві сні ви бачите когось з вашими черевиками на ногах — чекайте неприємностей у сердечних справах. Є ймовірність, що суперниця витіснить ваш образ із серця того, хто є для вас предметом обожнювання.

Приміряти уві сні зовсім нові черевики — знак великої удачі і підвищення зарплати.

Побачити в сні неабияк поношені і потребують ремонту черевики — попередження проти хитромудрих пасток на вашому шляху до життєвого успіху.

Втратити черевики і, залишившись босоніж, йти в нічному мороці — крах надій, бо є сили, які всіляко перешкоджають здійсненню ваших планів.

Англійська сонник
Якщо уві сні Ви одягаєте нові туфлі, і вони Вам тиснуть — значить, будьте готові до випробувань, які будуть спровоковані Вашої ж власної необачністю.

Езотеричний сонник
Черевики чисті, нові — до вдалим справах і діловим зв’язкам.

Старі, брудні — ваші справи наповнюватися порожніми клопотами, пов’язаними із зустрічами і переговорами з малозначними людьми.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі