Чистити. До чого сниться Чистити

Якщо вам присниться, що ви чистите будинок, то це означає, що незабаром вам належить налагоджувати відносини зі своїми домашніми, але для цього ви вважаєте за необхідне позбутися того, що заважає налагодженню цих відносин. Іноді мова йде про усунення суперників або конкурентів (якщо ви чистите в офісі).

Чистити сніг або бруд на вулиці — знак того, що ви докладете всіх зусиль для того, щоб домогтися усунення перешкод на вашому шляху.

Сон, в якому ви погано розчистили це місце, говорить про те, що ви не доведете розпочату справу до кінця.

Розчистити велике місце бульдозером дочиста — знак того, що ви не боїтеся вступити в боротьбу за своє щастя.

Якщо вам присниться, що ви бачите, як інші розчищають якесь велике простір бульдозером, пророкує, що ваші супротивники налаштовані дуже рішуче і, незважаючи на всі запобіжні заходи, зможуть нашкодити вам. Однак якщо бульдозер розчистив місце, яке не має для вас великого значення і розташоване осторонь від вашого будинку або офісу, то ви з легкістю відіб’є від всіх нападок ваших противників і з честю вийдете зі скрутного становища, зумівши зберегти свою репутацію.

Сонник Ванги
Сон, в якому ви очищаєте свій одяг від налиплого на неї вовни, віщує вам ускладнення в домашніх турботах, які стануть причиною вашої озлобленості і роздратування.

Чистити уві сні зброю — свідчення того, що незабаром вам належить велика сварка, яка, можливо, переросте в бійку. Будьте уважнішими при спілкуванні з іншими людьми, часом ви дуже часто ображаєте їх недоречними виразами і своєю грубістю.

Якщо уві сні ви чистите свої черевики — цей сон обіцяє вам несподівана звістка, отримавши яке ви вирушите в дорогу.

Сонник Хассе
Якщо ви щось чистили уві сні, ваше життя буде регулярною і розміреним. Чим швидше, енергійніше ви це робили, тим швидше буде її темп.

Бачити, як це робив хтось із ваших знайомих — це тлумачення ставиться до нього.

Приснилося, що якийсь чоловік для вас щось чистив, наприклад, взуття або овочі — це до зростання вашого добробуту, накопичення майна.

Самі чистили що-небудь — трапиться щось, що приведе вас до думки про необхідність навести порядок. Чистити взуття — до дороги.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі