Чоловік. До чого сниться Чоловік

Бачити у сні красивого, добре складеного і спритного чоловіка — означає, що ви будете в повній мірі насолоджуватися життям і оволодієте станом.

Якщо побачений у сні чоловік потворний, і похмурий — ви зіткнетеся з розчаруваннями і багатьма труднощами, які змучить вас.

Якщо жінці сниться дуже гарний чоловік — вона отримає популярність і це сподобається їй.

Якщо ж у сні вона перелякана його відразливою зовнішністю — її чекають неприємні переживання через людину, яку вона вважала своїм другом.

Сонник Фрейда
Невизначена чоловіча постать — символізує для чоловіка наявність сексуального суперника. Можливо, що це відображення ваших ревнивих фантазій і підозр.

Для жінки така фігура — символізує неясні бажання сексуального характеру. Або просто їй не вистачає ласки, але це вже привід замислитися.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться гарний, добре складений чоловік — це означає, що ви будете щасливі в любові і проживете цікаве життя.

Потворний чоловік сниться — до самотності і незадоволеності життям.

Якщо жінці сниться, що вона налякана зовнішністю чоловіка — це означає, що у неї будуть проблеми через людину, яку вона любить.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Якщо образ жінки у сні символізує сферу почуттів — чоловік, це символ діяльної активності.

Зустріти у сні стрункого, приємного на вигляд чоловіка — передвіщає справи, які порадують вас. Такий сон однаково сприятливий як для жінок, так і для чоловіків.

Негарний чоловік уві сні — знак невдачі в справах. Швидше за все, ваші плани на майбутнє потребують перегляду.

Жінці сон, в якому вона бачить свого чоловіка — може підказати, в якому стані знаходяться її поточні справи і плани.

Бачити чоловіка життєрадісним і веселим — знак достатку в домі.

Сварка з чоловіком у сні — передвіщає деякі труднощі, які проте закінчаться благополучно.

Бачити свого чоловіка негарним або неприємним — ознака гострого невдоволення своїм становищем. Такі сни не віщують нічого доброго.

Якщо жінка в сні бачить себе чоловіком — це говорить про те, що вона здатна впоратися з важкою ситуацією і сміливо може розраховувати на свої сили.

Сонник для всієї родини
Якщо вам наснився чоловік — значить, вам належить якесь задоволення.

Якщо ви бачите в сні незнайомого чоловіка — це віщує вчинення якоїсь авантюри.

Бачити в сні себе чоловіком — означає потрапити в якусь пікантну ситуацію з далекосяжними наслідками.

Якщо побачений у сні чоловік знаходиться у в’язниці — це обіцяє вам здійснення давно виношує вами планів.

Бачити у сні чоловіка-актора — до майбутньої сварці з друзями або втрата когось із близьких вам людей. Можливі образи, сльози і горе. Досада, клопоти.

Якщо чоловік, якого ви побачили уві сні, був акушером — це означає швидку хвороба.

Бачити чоловіка своєї мрії уві сні і радіти спілкуванню з ним — означає, що доведеться багато плакати і переживати через дрібниці.

Якщо уві сні чоловік невеликого зросту намагається зав’язати сварку або бійку з людиною, що перевершує його за силою — це означає, що ви розмінюватися на дрібниці. Також сон обіцяє несподіване знайомство, завдяки якому у вашому житті з’явиться багато радощів.

Сонник від А до Я
Якщо вам сниться молодий, симпатичний чоловік — в реальному житті вас чекають тривоги.

Старий, посивілий чоловік — віщує довге життя.

Дуже огрядний, повний чоловік з великим животом — до приємних подій і відчуттів.

Чоловік з бородою — означає хворобу в родині. Чоловік в сорочці — знак нещасливого шлюбу, в дорогому елегантному костюмі — будете в повній мірі насолоджуватися усіма благами життя. Негарний чоловік з відразливими рисами обличчя — до розчарування в коханого.

Похмурий чоловік у поганому настрої — означає, що зіткнетеся з багатьма перешкодами на шляху здійснення задуманого. Життєрадісний і товариський чоловік — передвіщає, що знайдете популярність завдяки досягнутим успіхам.

Агресивний чоловік, грубо добивається інтимної близькості з вами — означає, що вас чекають неприємні переживання через людини, яку ви вважали своїм другом. Бачити у сні мертвого чоловіка — до великих грошей.

Сонник XXI століття
Побачити в сні лисого чоловіка — до поваги і багатства.

Для жінки бачити чоловіка в сорочці — до неприємностей у шлюбі, оголеного чоловіка уві сні — до удачі, бачити мертвого чоловіка на вулиці — до відкриття нових джерел доходу, інтимні стосунки але сні з чоловіком — до втрати стану.

Еротичний сонник Данилової
Якщо жінці приснився гарний, добре складений чоловік — найближчим часом вона насолодиться повним життям і буде щаслива в любові і сексі.

Але якщо побачений чоловік похмурий і потворний — її чекають розчарування і проблеми зі своїм близьким людиною.

Для чоловіка побачити уві сні іншого чоловіка (друга або незнайомця) — означає, що незабаром у нього з’явиться суперник, який здатний зруйнувати гармонію стосунків з коханою жінкою і викликати ревнощі.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі