Чортополох. До чого сниться Чортополох

Отже, ви побачили уві сні чортополох — що обіцяє цей сон сновидцу? Чортополох вважається символом скорботи, гріха і навіть прокльони. У стародавній міфології богиня родючості Церцея пече віник з будяків, так як цей кущ вважається винуватцем неврожаю і лих. У казках цей кущ частенько символізує марнославство, пихатість. У деяких випадках знахарі використовували чортополох для вигнання злих духів. Вважається, що ця рослина має прихованої і таємною силою. Не варто сприймати цей символ як знак нещасть і біди. Можливо, ваш сон є застереженням або попередженням від будь-яких помилок.

Бачити у сні, як ви об’їдають кущ будяка — це означає, що ваша зайва самовпевненість в майбутньому може вам тільки нашкодити.

Побачити в сні квітучий кущ будяка — означає, що ви занадто потураєте своїм слабкостям.

Сон, у якому ви побачили пустир, зарослий будяками — означає, що у вас намічається серйозна фінансова проблема і непередбачені витрати.

Якщо уві сні ви отримуєте в подарунок букет будяка — це символ того, що у вас з’явиться сильний покровитель.

Побачити в сні, як ви викопуєте або висмикуєте кущі будяків — це означає, що ваша інтуїція допоможе вам уникнути великих неприємностей.

Якщо ви уві сні вкололи руку об колючки будяка — наяву це означає скорботу, сум.

Побачити в сні осла, який поїдає чортополох — знак того, що ваше марнославство послужить причиною некрасивого вчинку.

Якщо в вашому волоссі заплуталися колючки будяка — це означає, що ви отримаєте тривожна звістка.

Сон, в якому ви підмітає підлогу в своєму будинку віником з будяків — означає, що у вашому будинку станеться значна подія.

Езотеричний сонник
Чортополох — ви подолаєте всі перепони, ваша внутрішня сила зросте в боротьбі.

Прикрашати себе квітами будяка — вам відваги не позичати, покладайтеся на свої сили, не просите допомоги з боку, інакше вам потім не позбутися «прилипли колючок».

Колючки — ви можете безболісно «відчепити» від себе людей, яким ви нібито зобов’язані.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі