Човен. До чого сниться Човен

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте в шлюпці разом з іншими веслярами — значить, вам доставить багато радості суспільство веселих і не нехтують земними задоволеннями людей.

Якщо ваша човен перекинеться — це загрожує вам фінансовим крахом, так як ви вплутається в спокусливе, але ризиковане підприємство.

Якщо уві сні ви опинитеся переможцем у змаганнях по швидкісній веслування — це означає, що ваша кохана втратить інтерес до вашого суперника. Ставши переможцем, ви з легкістю будете завойовувати жіночі серця, а ваші справи складуться найсприятливішим чином.

Якщо ж у сні ви пливете на байдарці по спокійній воді — вас довго не покине впевненість у собі, яка допомагає вашій удачі.

Плисти в човні зі своєю обраницею — обіцяє вам ранню одруження і згідну життя.

Якщо ж ви пливете по бурхливих хвилях — вас чекає «приборкання норовливої» і тільки після цього щастя.

Якщо весло опускається в нечисту воду — чекайте розчарування в справах.

Дрібна і швидка річка — обіцяє необачні і легковажні вчинки, легке захоплення, яке принесе тільки досаду.

Взагалі бачити навколо себе воду — знак значних подій у майбутньому. У цих снах важливо плисти по чистим і спокійним водам.

Якщо вам назустріч пливе судно або човен з яскравим вогнем на носі — все буде чудово, якщо вода спокійна.

Бурхливі хвилі — загрожують вам наяву тривогами.

Сонник закоханих
Змагання з веслування, в якому чоловік стане переможцем — обіцяє йому перемогу над суперником у коханні і успіх у жінок.

Плисти в човні з коханою — передвіщає ранній шлюб і довге щасливе спільне життя.

Плисти по бурхливих хвилях — обіцяє любов до впертою дівчині, домогтися розташування якої буде нелегко. Проте зрештою вас чекає щастя.

Дрібна річка, по якій ви пливете — означає, що вас чекає захоплення, яке не закінчиться нічим, крім розлуки.

Сон, в якому ви піднімаєтеся на корабель або сідаєте в човен — означає, що ви будете щасливі в коханні.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Легка човен уві сні — символізує не дуже великі справи та пригоди, як правило, особистого плану.

Хвилі, що розгойдують човен — означають ваші хвилювання і переживання.

Бачити човен, що пливе вдалині — знак того, що незабаром ви можете відчути потребу як-небудь урізноманітнити або навіть змінити своє життя. При цьому чим далі уві сні знаходиться човен, тим сильніше може виявитися ваше бажання.

Плисти на човні по спокійній, чистій воді — знак невеликих, але приємних витівок.

В той же час, якщо човен у сні протікає або ви відчуваєте хворобливі мозолі на руках — такий сон попереджає: ваші легковажні витівки можуть вийти вам боком.

Шторм, загрозливий вашої човні у сні — вказує на те, що ви, схоже, погано продумали свої справи, і події можуть захопити вас зненацька.

Легко плисти на човні під вітрилом при попутному вітрі — передвістя вдалого перебігу ваших особистих справ.

Дуже сприятливий сон, у якому ви один або з друзями піднімаєтеся на корабель або сідаєте в човен — вас чекає низка удач.

Впасти за борт — дурне знамення, якщо тільки ви не сприймете сон як попередження.

Сонник XXI століття
Кататися па човні в гарну безвітряну погоду — на радість, благополуччя, успіху в підприємствах; під час бурі — до горя, убогості, невдач.

Прогулюватися в човні з компанією — до отримання вигідного місця; причалити уві сні — до заспокоєння; відчалити в човні від берега — до сімейного печалі; перекинутися з човна у воду — до нещастя.

Переправлятися на човні через широку річку — до тривалої і цікавою, можливо, закордонну поїздку або подорожі

Човен на мілині або витягнуті на берег — знак того, що ви можете потрапити в скрутне становище; вода в ній — до набуття багатства.

Якщо уві сні ви перебуваєте з кимось в одному човні — можлива зміна місця проживання, пливете під вітрилом — до великого щастя і вигоді, спите в човні — до нещастя.

Плисти по річці в благенькому човнику — знак того, що вам належить попос справа, поєднане з великим ризиком, і зовсім не обов’язково він буде комерційним. Цей ризик може бути і в любові, ви можете зробити відчайдушний або ризикований вчинок заради своєї коханої.

Плисти в красивій і многовесельной шлюпці, слухаючи веселі пісні веслярів — знак, що буде успіх у розпочатому вами справі.

Плисти в шлюпці на самоті — означає, що ви віддалитеся від близької людини, про що будете жалкувати і кусати лікті.

Якщо сниться рятувальна шлюпка — вам вдасться і бігти величезного зла; якщо бачите в сні потопаючу рятувальну шлюпку — ваші друзі будуть сприяти вашому нещастю; якщо ви загубилися в море на рятувальній шлюпці — значить, подолаєте неприємності, до яких побічно були причетні ваші друзі; якщо рятуєтеся уві сні — наяву вам вдасться уникнути великого лиха.

Побачити в сні підводний човен — до неприємностей в сім’ї, перебувати в ній — до неприємних зустрічам і побаченням.

Якщо бачите в сні челн — значить, ваші плани здійснимі; пливете в ньому — знак того, що удача буде з вами; випадаєте з човна — до втрати грошей; якщо човен потонув — до краху ваших нездійсненних планів.

Побачений у сні баркас — обіцяє вам наяву вдале рішення проблем, що хвилюють вас турботи і тривоги пройдуть повз і не доставлять вам зайвих клопотів.

Побачити в сні, як з батискафа або підводного човна ви спостерігаєте за морським дном і його мешканцями — означає, що наяву вас чекає успіх і удача в справах.

Англійська сонник
Якщо Вам сниться, що в тихий ясний день Ви пливете в човні по гладкій прозорій воді — значить, успіх у справах і щастя в сімейному житті Вам забезпечені.

Якщо ж у Вашому сні вода каламутна і неспокійна — значить, життя готує для Вас багато випробувань і все, чого Ви досягнете, буде оплачено тяжкою працею.

Якщо, пливучи в човні ви звалитесь у воду — будьте обережні! Ви в небезпеці!

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі