Чудовисько. До чого сниться Чудовисько

Чудовисько — символізує лякаючу правду, якою ви уникаєте.

Бачити чудовисько, бігти від нього — збудуться ваші найгірші побоювання.

Вбити чудовисько — ви впораєтеся з обставинами і ваше становище покращиться.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ чудовиська уві сні — це відображення вашого власного озлоблення. Такі сни підказують, що у вашому житті є люди, яких ви ненавидите. Ця ненависть породжує в душі небезпечне нервове напруження, яке проявляється ночами у вигляді страхітливих монстрів. Спробуйте позбутися від злих думок і негативних почуттів, а ще краще — постарайтеся внутрішньо примиритися зі своїми ворогами, і тоді чудовиська зникнуть з ваших снів. І ще, крім страшних сновидінь, негативний напруга час від часу може призводити вас до мимовільним і безглуздих помилок, прирікаючи ваші справи на невдачі. Подумайте — чи потрібно це вам?

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні вам приснилося чудовисько — чекайте в реальному житті невдалого знайомства, через який ви потрапите в ряд неприємних і навіть небезпечних ситуацій.

Сонник Деніз Лінн
Чудовисько — приховані дитячі страхи можуть маніфестувати себе в образах чудовиськ. Чи якась невизнана частина вашої душі, перед якою ви відчуваєте страх?

Вивчіть своє внутрішнє чудовисько (своїх внутрішніх чудовиськ) — немає нічого страшнішого невідомості. Познайомтеся зі своїми внутрішніми демонами. Ви навіть можете уявити собі чудовиськ і запитати їх, яку частину вашої особистості вони представляють? Зустріньтеся лицем до лиця з лякаючим вас чудовиськом, бийтеся з ним або подружитеся, але не стаєте його жертвою.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви побачили моторошне чудовисько — такий сон символізує ваші приховані страхи і сумніви у своїх силах.

Якщо чудовисько переслідувало вас — ви страждаєте через своїх комплексів і боїтеся кому-небудь відкритися.

Якщо ж ви бачили, ніби чудовисько женеться за іншою людиною — сон попереджає про те, що вам загрожує прихована небезпека.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі