Цигани. До чого сняться Цигани

Якщо вам приснилося, що вам ворожила циганка — значить, ви вручає свою долю не тій людині. Той, на кого покладається так багато надій, насправді абсолютно не зацікавлений вами — для нього ваші відносини не більш ніж ще одна розвага.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Побачити в сні циган — це попередження про те, що хтось може спробувати збити вас з пантелику. Після такого сну вам слід бути обережніше і не піддаватися на сумнівні пропозиції, якими б спокусливими вони не здавалися.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, що циганка має намір передбачити вам долю — цей сон показує, наскільки ви поспішаєте вискочити заміж.

Якщо ж ви вже встигли вийти заміж — такий сон означає перебільшену ревнощі з вашого боку.

Сонник для всієї родини
Цигани — остерігайтеся обману з боку близької вам людини. Можливо, колеги по роботі вирішать обдурити вас у важливій справі, наслідком чого буде ваше фіаско.

Якщо вам приснилася молода циганка — сон передвіщає скоротечное романтичну пригоду.

Якщо вам приснилася циганка — будьте готові до того, що у вашому житті все кардинально зміниться. При цьому від вашої волі нічого не буде залежати.

Якщо уві сні циганка вам ворожить — це означає подальше поспішне заміжжя.

Сонник Хассе
Циган бачити — відсутність витримки шкодить тобі; дати собі ворожити — надіялася закінчаться нічим.

Сонник від А до Я
Бачити у сні циган, залицяються до вас на вулиці — говорить про те, що у відносинах з близькими вам не вистачає витримки, зате з надлишком дратівливості і невдоволення.

Якщо ви погоджуєтеся, щоб вам поворожила циганка — значить, наяву вашим сподіванням не судилося збутися.

Бачити у сні виступ циганського хору або солістів — до втрати власності. Якщо уві сні вас прийняли за циганку — наяву позбудетеся великої суми грошей.

Сонник закоханих
Сон, в якому вам ворожить циганка — має таке значення: ви збираєтеся відповісти на пропозицію людини, який у всьому бачить лише вигоду для себе. Ви сподіваєтеся, що він буде піклуватися про вас, але насправді ви його абсолютно не цікавите. Рано чи пізно ви будете розчаровані.

Еротичний сонник Данилової
Сон про циганському таборі — символізує заплутаність вашого інтимного життя, вам потрібно чимало сил, щоб привести відносини з представниками протилежної статі в порядок.

Жінка, якій сниться, що їй ворожить циганка — вийде заміж занадто поспішно. А якщо вона вже заміжня, отруїть собі існування безпідставною ревнощами.

Якщо вам сниться, що ви щось купуєте у циган — значить, наяву зустрінетеся з красивою, але підступної особливої, через яку переживете чимало неприємностей. Танцююча циганка віщує вам фатальну любов з трагічним результатом.

Для жінки любов до цигана, випробувана у сні — передвіщає самотність після віроломної зради коханого; для молодої дівчини — любов до людини, якого не схвалять її батьки.

Езотеричний сонник
Циган бачити, зустріти — безтурботне існування. Можливість стати рантьє або жити на кошти від здачі в найм квартири.

Танцюючі, співаючі цигани — ваша недбалість і безвідповідальність ускладнює життя іншим. Це може призвести до конфлікту.

Табір циган — ви або ваші близькі ризикуєте потрапити в коло безтурботних, але опустилися людей: бомжів, хіпі і т. П.

Спілкуватися з циганами гадати, купувати — до фінансових втрат через недолугості і легковажності.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі