Цирк. До чого сниться Цирк

Бачити у сні циркову виставу — незабаром вам доведеться звернутися за допомогою до фахівця, який допоможе вам у досить-таки делікатній справі.

Самому бачити себе циркачем — ви активні в сексі, причому ця активність часто придушує бажання партнера, і йому доводиться лише підкорятися вашій волі. Спробуйте змінити наявний стан, інакше ваші відносини ризикують стати схожими на садомазохистские.

В антракті між частинами уявлення відвідувати цирковий буфет — ви можете пропустити щось дуже важливе, причому воно пройде повз вас і більше вже не повернеться.

Цирк, як будівля з круглою ареною — є символом жінки.

А виступ циркових артистів на арені — символізує статевий акт.

Циркову виставу — символізує статевий акт, а циркові артисти символізують сексуальних партнерів.

Якщо ви дивитеся циркову виставу — ви невгамовні у своїх сексуальних фантазіях, які не наважуєтеся реалізувати на практиці.

Якщо ви берете участь в цирковій виставі — ви ведете насичене сексуальне життя і пишаєтеся своєю майстерністю в цій галузі.

Якщо ж вас на арені спіткала невдача при виконанні номера — у вас намічається занепад сил і виникають проблеми в сексуальній сфері.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Образ цирку уві сні — підказує, що якісь грандіозні плани в реальності можуть обернутися безглуздою тратою часу з нульовим результатом.

Сонник Деніз Лінн
Цирк — пориньте з головою в дитячу радість. Регочіть. Забудьте про все на світі. Чи не занадто багато подій відбувається у вашому житті? Чи не нагадує вона вам справжній цирк?

Сонник закоханих
Сон, в якому ви дивитеся циркову виставу — говорить про те, що у вас намічаються проблеми, вирішити які ви зможете тільки за допомогою грамотного фахівця.

Якщо ви самі займаєтеся цирковий діяльністю — це говорить про вашу енергійності та активності в сексі. Однак ви часто ви пригнічуєте бажання свого партнера, якому нічого не залишається, окрім як підкоритися вам. А це загрожує повним підпорядкуванням іншої людини і зіпсованими відносинами.

Йти в цирковій буфет уві сні — означає, що ви ризикуєте не помітити чогось дуже важливого. Потім ви усвідомлюєте свій промах, але змінити вже нічого не зможете.

Еротичний сонник Данилової
Побачити в сні циркову виставу або будівля цирку — означає, що ви будете шукати незвичайний спосіб домогтися прихильності бажаної особи і в кінцевому підсумку знайдете його.

Побачити себе в сні беруть участь у цирковій виставі — незабаром ви зробите велику дурість, зв’язавшись з легковажною особою.

Відвідування уві сні цирку — свідчить про те, що найближчим часом вам захочеться своєрідних розваг з особами легкої поведінки.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі