Цистерна. До чого сниться Цистерна

Бачити у сні порожню цистерну — сподобався вам людина насправді не має нічого, крім інтригуючою зовнішності. Ні в душевному плані, ні в сенсі любовного мистецтва у вашого нового знайомого немає ніяких талантів.

Якщо побачена вами уві сні цистерна була чимось наповнена — значить, вам варто приділяти більше уваги своєму будинку, тому що ви його запустили. Це неприпустимо, тому що будинок чимось схожий на акваріум, в якому живуть рибки: якщо не міняти воду і не годувати обітетелей акваріума, то він просто-напросто перетвориться на болото, а рибки помруть від голоду і нестачі свіжого повітря.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться порожня цистерна — це говорить про те, що ви полюбили людини, красивого зовні, але на ділі нічого особливого з себе не представляє. Його духовний світ дуже бідний, і ніяких талантів він не має.

Наповнена цистерна — означає, що ви занадто неуважні до свого будинку. Ви абсолютно не займаєтеся домашніми справами, тому вас не тягне туди. Ви віддаєте перевагу тинятися по вулицях, замість того щоб йти в свою квартиру. Тому ви відчуваєте себе самотньо.

Сонник Л.Морозова
Якщо приснилася повна цистерна — до благополуччя в домі; якщо приснилася порожня цистерна — до розорення; наповнювати уві сні цистерну — важко працювати.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі