Цвіль. До чого сниться Цвіль

Цвіль у сні — символізує неприємності і втрати, які можуть настати через зволікання в якійсь справі. Сон закликає вас не відкладати вирішення поточних питань на потім і виявити належну турботу про своїх справах.

Запліснявілі фрукти — знак упущеної радості; покриті цвіллю овочі — знак можливих збитків.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо у сні Ви переїхали в новий будинок і побачили на стінах і стелі цвіль — це означає, що наяву Ви вступаєте абсолютно правильно і не варто звертати увагу на дрібні перешкоди.

Якщо Ви бачите, що свіжий хліб постійно покривається пліснявою — значить, в реальному житті Ви проявили до когось неповагу і Вам варто подумати, як це виправити.

Якщо уві сні лікар прописав Вам лікування цвіллю — це знак того, що Ви зіткнетеся з людиною, яка заподіє Вам масу клопоту, при цьому Ви не отримаєте ніякої подяки, тому що він не оцінить Вашої турботи.

Якщо ваш робочий стіл за одну ніч покрився товстим шаром цвілі — значить, все, що Ви задумали, необхідно систематизувати і якнайшвидше довести до відома людей, яких це стосується.

Якщо Ви стоїте в черзі за різнобарвною цвіллю — це передвіщає Вам участь в шумному святі, на якому відбудеться щось значиме для Вас.

Сонник XXI століття
Якщо уві сні всі предмети навколо вас покриті цвіллю — значить, наяву ви отримаєте про щось невірну інформацію, хибне уявлення. Для молодої дівчини такий сон — попередження про нещирість її коханого.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі