Цвяхи. До чого сняться Цвяхи

Якщо у сні Ви бачите цвяхи — це означає, що Вас чекають сварки і засмучення. Якщо жінці сниться, що вона забиває цвяхи — це знак того, що вона переможе свою суперницю. Якщо, забиваючи цвях, вона вдарить себе по пальцю, її чекають серйозні неприємності.

Інтимний сонник
Забивати цвяхи у сні — до майбутніх конфліктів. Ваше особисте життя насупиться скандалами і сварками. З іншого боку, якщо ви не будете ініціатором прийдешніх неприємностей, швидше за все, вам вдасться їх уникнути. Якщо ви самотні, даний сон означає набуття дружніх відносин, а може бути, і більш тісних зв’язків.

Сонник О.Смурова
Бачити цвяхи у сні — до образ і невдач. Забивати їх — знак зміцнення вашого становища. Забивати цвяхи в паркан означає, що ви будете піклуватися про те, щоб ніщо не порушувало вашого щастя.

Сонник Л.Морозова
Якщо вам наснився маленький гвоздик — до любовної інтризі; забивати гвоздик — до важкого і безрадісному праці; комусь в труну — ви розпрощалися зі своїми ілюзіями. Якщо вам наснився великий цвях — до незаслуженої образі; забивати в дошку цвях — отримаєте успіх у справах.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі