Дертися. До чого сниться Дертися

Сон, в якому ви дертися вгору по горах або горбах — говорить про ваш завзятості і цілеспрямованості, які обов’язково приведуть вас до успіху.

Дертися по кам’янистих кручах, місцями обмерзлих і слизьким — означає, що вам належить взятися за важке незнайоме справу.

Якщо ви дертися по зелених схилах з густими заростями, повиті плющем і хмелем — це хороший знак, що передвіщає удачу на шляху до успіху і широку популярність.

Якщо уві сні ви, піднімаючись, досягаєте вершини — незабаром для вас настане смуга везіння, якщо ви весь час зриваєтеся — сон має прямо протилежне значення.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви дертися вгору по якимось горам або горбах — говорить про ваш завзятості і цілеспрямованості, які неминуче приведуть вас до успіху.

Дертися по кам’янистих кручах, місцям обмерзлих і слизьким — означає, що вам належить взятися за важку справу, з яким ви досі ще не стикалися.

Якщо ви дертися по зелених схилах з густими заростями, повиті плющем і хмелем — це хороший знак, що передвіщає удачу на шляху а життєвому успіху і популярність.

Якщо уві сні ви, піднімаючись, досягаєте вершини — незабаром для вас настане смуга везіння, якщо ви весь час зриваєтеся — сон має прямо протилежне значення і тлумачення.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі