Дідусь. До чого сниться Дідусь

Якщо уві сні ви розмовляєте зі своїм дідусем — це віщує смерть вашого родича.

Розмовляти в сні з давно померлим дідусем — означає, що в найближчому майбутньому на вас навалиться маса проблем і невирішених справ, які потребують вашого підвищеної уваги.

Якщо ви побачите дідусем в сні себе — сон рекомендує вам не поспішати у вирішенні проблем і чекати, як складуться обставини. Можливо, ваші проблеми не такі вже невідкладні, як здається на перший погляд, і вирішаться без вашого безпосереднього втручання.

Сонник від А до Я
Бачити у сні свого діда — до спокою і благополуччя. Розмовляти з ним, якщо реальний дід не допоможе порадою чи ділом — до труднощів, часом непереборним.

Бачити старого, схожого на вашого діда — передвістя його близького кінця, якщо реальний дід ще живе, а якщо він вже почив у бозі — то такий сон передвіщає додаткові турботи і перешкоди.

Бути уві сні в будинку свого діда — чекайте небіжчика в будинку.

Сонник XXI століття
Сидіти у сні з дідусем за одним столом — вас чекає довга і цікава життя, отримати від нього подарунок — до звістки про спадщину чи прибутку.

Бачити у сні давно померлого дідуся здоровим і веселим — означає, що незабаром ви отримаєте неприємні звістки, що нині є здоровим — до спокою і благополуччя.

Побачити в сні прадідуся — на щастя, прибутку або виграшу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі