Дим. До чого сниться Дим

Якщо вам присниться дим — це знак того, що ви остаточно заплутаєтеся у своїх сумнівах і страхах.

Якщо ж вам сниться, що ви одурманені димом — значить, небезпечні для вас люди обплутають вас лестощами, а, можливо, і підпорядкують собі.

Сонник закоханих
Якщо вам приснилося, що ви оповиті димом — це означає, що ви закохаєтесь в свого ворога, який навмисно використовуватиме вас у своїх цілях.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Дим уві сні — це знак ваших смутних сумнівів і неясних тривог.

Якщо ви побоюєтеся задихнутися від диму або бачите, як хтось задихається в густому диму — такий сон говорить, що своїми сумнівами і страхами ви самі робите своє життя нестерпним.

Сонник для всієї родини
Дим — до великої небезпеки, яка всупереч очікуванням закінчиться вашим гучним успіхом.

Якщо горить ваш будинок і дим заважає вам дихати — до великої удачі.

Дим, що поширюється по долині — небезпечну подорож.

Сонник Нострадамуса
Побачити в сні густий дим — сон пророкує виверження найбільшого вулкана. Можливо, від цього виверження постраждають населені пункти, що знаходяться поблизу вулкана.

Якщо вам наснився чорний дим — значить, настануть часи, коли більшість людей буде цілком залежати від нікотину. Залежність від тютюнових виробів стане настільки велика, що виникне потреба в примусовому лікуванні.

Якщо уві сні дим застилає вам очі і вам нічим дихати — це погана ознака. Можливо, в майбутньому відбудеться велика пожежа. Через дим цієї пожежі постраждають люди: їм буде нічим дихати. Протягом декількох тижнів по вулицях не можна буде ходити без захисної маски.

Спостерігати уві сні дим з гаром — передвістя екологічної катастрофи. Настануть часи, коли на землю опуститься сіру хмару, яке принесе важкі хвороби людям. Сновидцу такий сон пророкує серйозну хворобу.

Якщо уві сні ви побачили дим з язиками полум’я — в не настільки віддаленому майбутньому землі загрожує найсильніша посуха, в результаті якої буде дуже багато пожеж. Вам такий сон пророкує дружню вечірку зі старими друзями, на якій ви чудово проведете час.

Бачити у сні дим з мчить поїзда — до дуже великої залізничної аварії, в результаті якої постраждає велика кількість людей. Сновидцу такий сон пророкує нещасливе подорож. Можливо, що по дорозі з вами трапиться якесь нещастя: поїзд зійде з рейок чи літак зазнає катастрофи.

Сонник Хассе
Дим — бідність, але щасливо, спокійно; піднімається прямо з труби — домашній спокій і щастя; розходиться — річ важка, але легко здійсненно; чорний — склоки небудь перешкоди.

Сонник від А до Я
Бачити у сні дим — до невеликої небезпеки, яка завершиться зовсім благополучно. Дим, що піднімається прямо вгору з труби — передвіщає домашній спокій, затишок і сімейні радощі. Дим, що буря вітром у різні боки — вам належить виконати те, що для багатьох становить певні труднощі, а вам майже не варто праці.

Бачити у сні чорний густий дим з фабричної або заводської труби — до чвар або перешкодам з боку родичів чоловіка або нареченого. Бачити у сні дим, що йде з паровоза або пароплава — до легкого нездужання, втім, чреватому ускладненнями, якщо не вжити необхідних заходів.

Дим від багаття — передвіщає, що ви заплутаєтеся в сумнівах і побоюваннях, але друзі розвіють їх, як дим. Задихатися у сні від диму, що наповнює кімнату — наяву стати жертвою підступного обману махінатора, який діяв довгий час у вас під самим носом.

Бачити у сні дим від вибуху — означає невдачу в справах.

Сонник XXI століття
Побачити в сні дим — до новин, похвалу, заохочення.

Дим без вогню — до дивовижного звістці.

Відчувати у сні запах диму або задихатися в ньому — значить, вам належить випробувати переляк або страх, можливі плутанина у справах, дрібні неприємності, але все обійдеться досить сприятливо для вас.

Темний дим найчастіше сниться до неприємностей, білий — на щастя в любові.

Бачити у сні білий дим з труби — до виконання бажань, темний — до розбратів в сім’ї.

Еротичний сонник Данилової
Дим уві сні — символ тривоги, сумнівів і страхів. Можливо, ви стоїте перед вибором і не знаєте, що віддати перевагу. Ваш партнер вже не цікавить вас так, як раніше, але вас лякає можливість зруйнувати, змінити усталені, зручні для вас стосунки. Вам необхідно розібратися в причині подібної тривоги разом з вашим другом (подругою).

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі