Диня. До чого сниться Диня

Бачити у сні дині — означає хворобу й нещасливі ризиковані підприємства в бізнесі.

Їсти їх — означає, що необдумані дії стануть причиною вашого неспокою.

Побачити їх зростаючими в городі — означає, що ваші неприємності обернуться в майбутньому доброї удачею.

Сонник закоханих
Якщо вам насняться дині, що ростуть у городі — це означає, що неприємності в сердечних справах і самотність зміняться любов’ю і щастям.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Бачити дині на прилавку або купувати їх — знак того, що ви ризикуєте піддатися якомусь спокусі і понести деякі втрати.

У той же час, стиглі дині, що ростуть у городі — можуть говорити про хороше перебігу справ і часто віщують радість і успіх.

Сонник для всієї родини
Якщо вам приснилися дині — стережіться неприємностей, які не змусять себе чекати. Після такого сну краще відкласти нові починання, поберегти здоров’я і на якийсь час «залягти на дно».

Але якщо дині, приснилися вам, росли у великій кількості на баштані, а ви їх не рвали і не їли — в майбутньому всі сьогоднішні невдачі і неприємності обов’язково обернуться успіхом і благополуччям.

Сонник Хассе
Диню бачити — мати хороший друзів; їсти — хвороба; зривати — велика бідність; багато на городі — помірне благополуччя; купувати — віддати недостойному своє розташування.

Сонник від А до Я
Бачити у сні диню — передвіщає хороших і вірних друзів. Є диню — значить наяву наразитися на небезпеку захворювання. Зривати диню — вам загрожує нужда і позбавлення. Бачити хороший урожай динь на городі — досягнете помірного благополуччя.

Купувати дині — надати довіру людині, яка його не виправдає. Продавати дині — потерпіть крах у фінансовому підприємстві, але знайдете щастя і любов.

Стиглі дині — віщують любовні втіхи, недостиглі — роман, який закінчиться незлагодою.

Садити дині — випробувати радість від вдало завершеної справи. Доглядати за ними, поливати — належить почесна, але важка робота. Гнила диня — означає хворобу або нещасний випадок.

Носити або возити дині — попередження про те, що необдумані дії можуть стати прикрою перешкодою в здійсненні задуманого.

Пригощати динями або отримувати диню в подарунок — ваші неприємності незабаром обернуться і хорошою стороною, ви наберетеся досвіду.

Англійська сонник
Якщо юнак чи молода жінка бачать уві сні дині — це означає вдалий шлюб з багатою людиною і переїзд в іншу країну. Такий сон, провісник щастя, підтриманого багатством. У них не буде багато дітей, але всі діти дадуть їм добробут і щастя.

Тим, хто хворий, сон про дині — пророкує швидке одужання під наглядом вправного лікаря. Непомітно згладяться і дрібні розбіжності в будинку після такого сну.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі