Дискотека. До чого сниться Дискотека

Якщо вам приснилося, що ви наважилися одна прийти на дискотеку — значить, ви так само легко зможете зробити перший крок і познайомитися з молодим чоловіком, який вам сподобається.

Сон, в якому несподівано зупиняється музика на дискотеці — вважається несприятливим, оскільки це загрожує вам самими різними перешкодами і перешкодами.

Сучасний cовмещенний сонник
Якщо ви бачите себе в сні танцюючим на дискотеці — значить, життя піднесе вам несподівані сюрпризи. Спокуси будуть підстерігати вас буквально на кожному кроці.

Бачити себе в сні на дискотеці разом з друзями — означає, що ви не повинні робити необдуманих вчинків, які можуть накликати на вас ганьба і презирство друзів і близьких. Не йдіть на поводу у своєї легковажності.

Якщо дівчина бачить у сні, що вона знайомиться на дискотеці з привабливим молодим чоловіком — вона повинна бути гранично обережна: найближчим часом їй зроблять дуже сумнівну пропозицію.

Сонник XXI століття
Бачити у сні дискотеку з боку — значить, ви недооцінюєте сформовану ситуацію, танцювати на ній — знак того, що хтось намагається ввести вас в оману.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі