Діти. До чого сняться Діти

Бачити у сні красивих діточок — передвіщає надзвичайне процвітання, щастя і благо.

Бачити у сні свою дитину легко хворим — означає, що у нього завжди буде міцне здоров’я, але її будуть турбувати інші дрібні неприємності, пов’язані з ним.

Бачити, як діти працюють або навчаються — передвіщає мир і добробут.

Бачити у сні свою дитину безнадійно хворим або мертвим — означає, що у вас є причини для страху, тому що виникають жахливі погрози його благополуччю.

Бачити у сні мертву дитину — до занепокоєння і розчарування в найближчому майбутньому.

Засмучені чимось, плачуть діти — знак прийдешніх неприємностей, тривожних передчуттів, підступності та недобротою ваших уявних приятелів.

Грати й возитися з дітьми — означає, що ви досягнете мети у всіх комерційних і любовних справах.

Якщо вам присниться дитяча коляска — це нагадування вам про те, що у вас є дуже вірний друг, здатний зробити вам багато хорошого і навіть піднести сюрприз.

Сонник Ванги
Бачити у сні багато дітей — свідоцтво того, що вам належить безліч дрібних проблем, кожна з яких зажадає від вас додаткового часу і зусиль. Можливо, такий сон пророкує підвищення рівня народжуваності на планеті.

Якщо уві сні побачили себе дитиною — в реальному житті ви ведете себе не кращим чином. Ваші дитячі витівки вкрай недоречні і ображають навколишніх вас людей.

Побачити в сні дітей, що плачуть — сон передвіщає світову небезпеку. Настануть часи, коли чоловіки підуть на війну, жінки займуться невластивими їм справами, а діти проллють чимало сліз. Сновидцу такий сон пророкує біди від своїх дітей або дітей близьких родичів.

Якщо приснилися діти-інваліди — ваші згубні звички завдають шкоди не тільки вашому здоров’ю, а й здоров’ю оточуючих людей. Іноді такий сон пророкує екологічну катастрофу на планеті.

Якщо ви побачили уві сні своїх дітей — вам слід бути уважнішими у відносинах зі своїми домашніми. Цілком можливо, що своїми діями і словами ви сильно ображаєте їх.

Шукати дітей — погана прикмета. Вам не вдасться знайти вихід з ситуації, що склалася через низку дрібних негараздів.

Грати у сні з дітьми — знак того, що в реальному житті ви шукаєте роботу до душі, але, незважаючи на свої пошуки, вам доведеться ще якийсь час провести на старій ненависній роботі, яка позбавляє вас останніх сил.

Сонник закоханих
Якщо вам приснилося, що ви граєте з дітьми — це означає, що в любові вас чекають щастя і успіх.

Здорові діти — віщують удачу, щасливий шлюб і міцну сім’ю.

Сонник Хассе
Дитя на плечах у чоловіка — народиться хлопчик; грають — задоволення веселощі; з матір’ю — щасливі години; гарненьке — зробити приємне знайомство; мати власних — щастя і благополуччя; бачити як впаде — перешкоди в починаннях; бачити багато — тривоги.

Сонник XXI століття
Сон, в якому ви бачите дітей — обіцяє вам радість і успіх в самому найближчому майбутньому, дуже гарних — до приємного або корисному знайомству, хворих — на радість, плачуть — до неприємностей.

Заколисувати уві сні дитя — означає, що ви повірите брехливим обіцянкам, проявіть зайву довірливість.

Бачити у сні маленького — до сильного здивування, грудного — до благополуччя; красивого — на радість, некрасивого — до несподіваних турботам.

Якщо вам сниться, що ви заколисує, — вас чекають сімейні радощі.

Чоловікові бачити в сні, що його дружина годує дітей грудьми — до успіху в справах.

Дуже багато дітей у сні бачити — до грошей і прибутку.

Бити уві сні дітей — до неприємностей, цілувати їх або розмовляти з ними — до успіху і радості, грати з дітьми — вам належить зробити нерозважливий вчинок.

Для вагітної побачити уві сні дитини на плечах у чоловіка — народиться хлопчик, у жінки — дівчинка.

Народити дітей — до багатства.

Грудного немовляти уві сні бачити — до благополуччя, успіхів у справах, чужого немовляти — до пліток і сварці, годувати дитину грудьми — до міцного здоров’я, няньчити — до прибутку.

Сон, в якому ви дізнаєтеся про народження дочки — обіцяє вам несподіванка, побачити її уві сні — до взаєморозуміння в сім’ї, якщо вона померла — до збитків.

Побачити в сні сина красивим і здоровим — хороший знак: вас чекає шану і повагу.

Бачити у сні підкидька — до прибутку, успіху і благополуччя, тримати його на руках — до успіху і багатства, взяти його на виховання — означає мати випадок зробити добру справу.

Відвідати уві сні дитбудинок — означає, що наяву ви можете в скрутну хвилину розраховувати на допомогу друзів, бути самому дитбудинку і покидати дитбудинок — означає, що ваші плани сповнені ілюзій і вам навряд чи вдасться втілити їх у життя.

Бачити у сні дитячу коляску — знак вірності і надійності ваших друзів.

Якщо уві сні у вас викрали дитину і вимагають викуп — значить, наяву ви вчинили дрібну, але прикру помилку, через яку у вас буде багато неприємностей.

Самому брати участь у викраденні дітей — означає, що вам зроблять привабливу і цікаву пропозицію, але від вас можуть приховати деякі нюанси, завдяки яким ви зможете зрозуміти, що це пастка.

Якщо уві сні вас дратує пустощі дитини — значить, ви втомилися від проблем і труднощів, вам потрібно відпочити !.

Якщо ж вам подобається, як малюк балується — це означає, що ви улюблені і життя вас радує.

Англійська сонник
Якщо заміжня жінка бачить уві сні малих дітей — це означає абсолютно особливий стан її душі і тіла.

Бачити у сні своє власне дитинство — передвісник удачі в торгівлі, або професійних заняттях, або в залицянні і подружніх справах.

Якщо Ви в сні бачите себе дитиною — це не дуже сприятливий сон.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі