Дівчина. До чого сниться Дівчина

Бачити у сні здорових і красивих дівчат — пророкує приємні перспективи і домашні радості.

Якщо дівчина худа і бліда — це означає, що у вашій сім’ї з’явиться хворий.

Якщо чоловік бачить себе у сні дівчиною — це поганий знак для його розумового здоров’я. Але такий сон передвіщає обдарованій молодій людині кар’єру театрального актора.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться здорова і красива дівчина — це означає, що вас чекають успіх в любові і щастя.

Худа і бліда дівчина — передвіщає хворобу коханої людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Молоді дівчата у сні — передвістя пробудження якихось нових почуттів. Старим такі сни — кажуть, що найближчим часом вони можуть несподівано згадати юність чи випробувати пожвавлення любовної пристрасті.

Хвора дівчина — знак того, що ваші нові почуття доставлять вам біль і важкі переживання.

Чоловікові побачити себе у сні юною дівчиною — є попередженням про те, що найближчим часом він може відчути в собі незвичну м’якість і нерішучість. Часто такий сон закликає не піддаватися слабкості і проявити характер.

Сонник для всієї родини
Побачивши уві сні дівчину — потрібно бути готовою до того, що в житті відбудеться щось дивовижне, що несе з собою багато радості.

Якщо ви бачите в сні дівчину, розчісувальну своє волосся — у вашій родині скоро хтось одружується або вийде заміж.

Якщо вам приснилося, ніби ви самі розчісуєте власне волосся — скоро отримаєте дорогий подарунок.

Якщо вам приснилася дівчина, що катається на санках — це віщує розлуку з коханою людиною.

Дівчина, що гуляє по квітучому весняному саду — обіцяє благополуччя, успіх в особистому та суспільному житті, достаток.

Бачити у сні дівчину, розкладає на столі серветки — означає, що ви станете мішенню для підступів пліткарки і обманщиків.

Якщо вам приснилася дівчина з швидко зростаючими волоссям — це означає, що ваша мрія ніколи не здійсниться. Однак, такий сон може передвіщати отримання невеликих сум грошей, а також поява на вашому шляху досить дурного людини, яка буде вам «ставити палиці в колеса».

Сонник Хассе
Дівчину гарненьку — великі витрати; цілувати — радісна несподіванка; молоденьку — захоплення; заплакану — тобі змінять; танцюючу — щастя в любові; сільську — будеш мати здорових дітей.

Сонник від А до Я
Із заздрістю звертати уві сні увагу на гарненьких молоденьких дівчат, одягнених за останньою модою і викликають захоплення всіх перехожих чоловіків — наяву ви комплексуете, вважаючи себе в чомусь ущербної і неповноцінною, і абсолютно даремно так робите.

Бачити худих або, навпаки надто повних дівчат — передвіщає хворобу, під час якої вам прийдуть в голову зовсім несподівані міркування, застосувавши які на практиці, ви доб’єтеся небувалого успіху.

Рейтинг статті:
(1 голосів 5,00 середній з 5)

Коментарі