Дівчинка. До чого сниться Дівчинка

Дівчинка — сон обіцяє збитки в будинку. Можливо, хтось із родичів, (близьких чи знайомих) назавжди виїде з будинку чи міста.

Якщо дівчинка розмовляє з вами уві сні — хтось із ваших знайомих помре «не своєю» смертю.

Сон, в якому ви бачите маленьку дівчинку, чиє волосся хтось заплітає в косу — передвіщає появу у вашому будинку дитини. Дитя, природно, зажадає турботи і догляду, але і принесе з собою багато радості і задоволення. Можливо, плани, які ви будували, здійсняться.

Якщо ви маєте дорослу дочку — час подбати про придане для неї.

Сонник XXI століття
Перебувати в сні в суспільстві молодих красивих дівчат — означає, що наяву вам дійсно доведеться опинитися в доброму товаристві на цікавому заході, якщо в сні дівчата одягнені в біле — до майбутнього повороту життя в кращу сторону, вас чекає успіх і процвітання.

Бачити себе в сні маленькою дівчинкою — до майбутнього подив або невеликому збитку, якщо незнайома дівчинка заходить до вас в будинок — до непроханим гостям, виганяти її — до дрібних неприємностей, дуже довго розмовляти уві сні з дівчинкою — до багатства та успіху.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться, що ви маленька дівчинка — значить, насправді ви підсвідомо намагаєтеся сховатися в батьківському домі, щоб позбутися від усіх проблем, що виникають у вашому житті.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі