Дихання. До чого сниться Дихання

У сні близько підійти до людини з чистим і свіжим подихом — означає, що ваша поведінка буде гідно похвали, а ділові операції закінчаться вигідно для вас.

Якщо ж дихання нездорове, смердюче — це передвіщає хворобу і пастки ваших противників.

Задихатися — значить, невдача там, де успіх здавався забезпеченим.

Сонник закоханих
Якщо вам наснився людина з чистим і свіжим подихом — це означає, що відносини з коханим не будуть затьмарені сварками і конфліктами.

Смердюче дихання — передвіщає хворобу близької людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Відчувати у сні чиєсь чисте і свіже дихання — передвістя успіху і прекрасного течії ваших справ.

Смердюче дихання — знак лихослів’я на вашу адресу. Можливо, хтось за вашою спиною розпускає про вас погані чутки.

Задихатися без видимих ​​причин у сні, якщо це не пов’язано з незручною позою — ознака нестачі сил для здійснення якої-небудь справи.

Сонник від А до Я
Дихати уві сні нестерпно гарячим повітрям — протистояти силам зла, дихати холодним морозним повітрям — до заплутаності в сімейних відносинах і складнощів на роботі, дихати сирим повітрям — знак, застережливий: не падайте духом у важкій ситуації, інакше ви назавжди підірвете віру в себе і вже ніколи не зможете дійти до наміченої в житті мети.

Вдихати уві сні приємний аромат — значить, наяву вам піднесуть прекрасний подарунок і нададуть можливість відправитися в захоплюючу подорож.

Вдихати аромат лілій — означає, що печаль очистить вашу душу і надзвичайно загострить почуття.

Вдихати аромат маків — насправді станете жертвою лестощів і брехливих обіцянок.

Чисте й свіже дихання коханої людини, який цілує вас у сні — говорить про незабутні хвилини, які ви проведете з ним наяву і досить незабаром.

Розмовляти з людиною, у якої нездорове, з хрипами дихання — передвіщає хвороби і борги.

Задихатися уві сні від смердючих запахів або густого диму — наяву вам не пощастить, десь ви допустили помилку в своїх розрахунках.

Англійська сонник
Якщо уві сні Вам здається, що Вам важко дихати, що Ви задихаєтеся — це вірна ознака того, що Вам пора зайнятися своїм здоров’ям.

Еротичний сонник Данилової
Якщо уві сні ви чуєте чиєсь за дихання — такий сон говорить про те, що в найближчому майбутньому вас будуть вислуховувати і розуміти. Ваша кохана людина виявить до вашої персони підвищену увагу, але не варто спокушатися або користуватися цією ситуацією — ймовірно, він переслідує якусь за приховану від вашого розуміння мету. Можливо, вас підстерігає обман з боку вашого партнера.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі