Дни зачатия по лунному календарю

Немає більш радісної події в житті будь-якої пари, ніж поява на світ їх спільну дитину, ось тільки з різних причин вагітність іноді не настає, змушуючи переживати і шукати способи зачаття. Витрачаючи величезні гроші і піддаючи своє здоров’я небезпеці через всіляких медичних процедур та вживання гормональних препаратів, чоловіки і жінці забувають про те, що існує набагато більш простий і ефективний спосіб завагітніти. Йдеться про прямування місячним календарем, відповідно до якого неважко визначитися з датами, коли зачаття малюка є найбільш вірогідним.

Не секрет, що під впливом Місяця знаходяться всілякі процеси, так, у певних місячних фазах репродуктивні органи знаходяться на піку активності, що сприяє з’єднанню чоловічих і жіночих статевих клітин і подальшому формуванню плода. Таким чином, якщо правильно підібрати день, то можна в кілька разів збільшити шанси на розвиток вагітності. Результативність подібного методу підтверджується тим, що більш ніж в 90 відсотках планування зачаття по фазах місяця є успішним. Вельми корисним вивчення місячного календаря буде і для тих майбутніх батьків, які хочуть дитину певної статі або з якимись особливими рисами характеру.

Тим, хто мріє про чарівну доньці, варто вибрати періоди, коли супутник Землі розташовується в сузір’ях Діви, Тельця, Рака, Скорпіона, Козерога або Риб. А от якщо день утворення ембріона припадає на дні, коли Місяць проходить через знаки Терезів, Лева, Овна, Близнюків, Стрільця або Водолія, то з великою часткою ймовірності можна сказати, що на світ з’явиться хлопчик. Загальна рекомендація астрологів — планувати зачаття на першу частину місячного циклу, коли відбувається приплив енергії і всі органи і системи починають активізуватися. Природно, слід враховувати і дні овуляції, які не завжди припадають на початок місячного місяця. У цій ситуації доцільніше простежити за станом організму і упевнитися в регулярності і тривалості менструального циклу. Виходячи з цих даних, можна буде підібрати оптимальну дату за місячним календарем.

Що стосується особистісних якостей і талантів чада, то діти, зачаті деякі дні, більш схильні до подорожей, інші можуть розраховувати на Ярков виражені творчі здібності, а третім доведеться зіткнутися з непростими життєвими випробуваннями. Приміром, одними з найщасливіших будуть малюки, зачаті в 1, 6, 10, 11, 16 і 18 місячні дні, тоді як найбільш несприятливими днями фахівці в галузі астрології вважають 9, 23, 29 і 30 місячні дні. Також небажано планувати початок вагітності на 8-й місячний день, оскільки тоді ваше чадо на життєвому шляху будуть очікувати численні розчарування.

Іншими важливими факторами, які слід приймати в розрахунок, якщо є бажання якнайшвидше зачати дитину, є те, в якій саме місячний день народилася жінка. В цей час організм майбутньої матері найбільш підготовлений і повний сил, також, втім, як і представники сильної статі мають більш високі показники активності сперматозоїдів у свій «рідний» місячний день або за 1-2 діб до та після нього.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі