Догляд за обличчям за місячним календарем

Межею всіх мрій для будь-якої представниці слабкої статі є чиста і гладка шкіра обличчя, яка буде мати природний відтінок. Не менш серйозно до стану свого особи відносяться і сучасні чоловіки, які розуміють, наскільки важливу роль відіграє бездоганна зовнішність для демонстрації солідності і успішності. Насправді, позбутися від усіляких висипань і підтримувати шкірний покрив в ідеальному стані нескладно, принаймні, якщо доглядати за обличчям за місячним календарем.

Незважаючи на скептичне ставлення багатьох людей, супутник Землі дійсно чинить серйозний вплив на всі органи і системи, в тому числі, на стан епідермісу і обмін речовин на клітинному рівні. Навіть найефективніший склад не допоможе видалити вугровий висип, якщо нанести його в невідповідний день, наприклад, очищенням шкіри найкраще займатися в період транзиту місяця через сузір’я Рака, Козерога або Терезів. Найкраще вибирати дні спадною Місяця, коли організм сповнений енергією і швидко відновлюється — ретельний пілінг обличчя дозволить зробити ваш візуальний образ воістину чарівним. Починати інтенсивну боротьбу зі зморшками та іншими ознаками старості має сенс у період, коли супутник знаходиться в знаку Козерога, коли будь-яке втручання в біохімічні процеси організму є сприятливим і не викликає негативних наслідків.

Ясна річ, що назавжди убезпечити своє обличчя від зморшок навколо очей не вдасться, оскільки це природний процес, однак якщо регулярно наносити маски і доглядати за обличчям, то цілком реально домогтися гарних результатів. Оптимальним для процедур догляду за обличчям представляється також перший місячний день після переходу супутника Землі в знаки Рака або Терезів, а от якщо необхідно поліпшити стан шкіри на шиї, то доцільніше наносити лосьйони і робити компрес в 4-й місячний день, коли Місяць розташовується в знаках Льва, Скорпіона і Водолія.

Звичайно, крім правильної дати потрібно правильно вибрати косметичний засіб і оптимальний час доби, що залежить в основному від типу шкіри. Людям з дуже чутливою шкірою має сенс робити очищення спеціальним кремом або нежирним молоком, хоча непоганого ефекту можна добитися, якщо використовувати лосьйон на основі лимона або огірка. Володарям нормальної шкіри можна проводити контрастні водні процедури, видаляючи бруд і роблячи, таким чином, своєрідний масаж. Не варто забувати про живильний кремі, який наноситься після закінчення пілінгу і дозволяє забезпечити шкірний покрив корисними вітамінами і мікроелементами.

Особливо відповідально до догляду за обличчям слід поставитися чоловікам і жінкам з жирною шкірою, так як у них є підвищена схильність різним висипань. Для глибокого пілінгу слід вибрати 3 і 4 місячні фази, коли небезпека утворення рубцевої тканини мінімальна. У свою чергу, якщо потрібно стимулювати вироблення колагену і активувати процеси регенерації, то ідеальний час — дні зростаючого Місяця.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі