Документ. До чого сниться Документ

Побачити в сні документ — означає суперечки і втрати. Заміжній жінці такий сон — загрожує придушенням її природної веселості.

Для жінки побачити в сні шлюбне свідоцтво — знак того, що вона скоро знайде неприємні окови, які принизять її гордість.

Якщо вам сниться, що ви підписуєте документ — це передвісник загрожує вам судової справи, для успішного вирішення якого вам буде потрібен хороший адвокат. Взагалі підписувати уві сні папери — недобрий знак.

Сонник закоханих
Для заміжньої жінки сон, у якому вона бачить документ — означає, що у неї буде пригнічений стан.

Якщо їй сниться шлюбне свідоцтво — це говорить про те, що її волю підпорядкує чоловік — тиран і деспот.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Будь письмовий документ уві сні — символізує обґрунтовані сумніви.

Якщо хтось у вашому сновидінні пред’являє документ вам — це знак, що наяву вам слід бути обережніше з людьми, не довіряючи нічим не підтвердженим словами.

Пред’являти або розглядати свої документи — вказівка ​​на те, що хтось, схоже, сумнівається у ваших можливостях або ж ви самі не вірите в свою здатність здійснити будь-яку справу.

Сонник Хассе
Документи знайти — випадкова прибуток; втратити — якесь потрясіння.

Сонник від А до Я
Сон, в якому фігурують якісь документи — передвіщає суперечки і втрати. Якщо ви замужем — подібний сон загрожує повалити вас у пригнічений стан.

Нести уві сні документи на підпис начальству — значить наяву піти назустріч чиїмось умовлянням, поступившись в тому, що вам особисто хотілося б зробити зовсім в іншому місці і в інший час.

Підписувати самої якісь папери і документи — передвіщає залучення в якості свідка до справи, до якого ви взагалі не мали ніякого стосунку. Ще більш несприятливий і безглуздий сон, в якому ви підписуєте якийсь дріб’язковий документ, який, однак, потім чомусь завіряєте у нотаріуса. Взагалі підписувати уві сні які б то не було паперу не обіцяє нічого позитивного.

Бачити у сні шлюбне свідоцтво — до того, що незабаром ви будете пов’язані якимись принизливими зобов’язаннями.

Жіночий сонник
Побачити в сні будь-який документ — передвіщає суперечки і втрати. Заміжній жінці такий сон — загрожує втратою її природної веселості.

Підписувати уві сні папери — недобрий знак.

Якщо вам сниться, що ви підписуєте якийсь документ — можливе виникнення судової справи, для успішного вирішення якого вам знадобиться хороший адвокат.

Китайський сонник
Тримаєш замазану дощечку для запису аудієнцій — буде велика милість від знатного особи.

Ламається дощечка для запису аудієнцій — віщує нещастя, горе. Дуже несприятливий ознака.

Вручаєш кому-небудь зав’язки для носіння дощечки для аудієнцій — передвіщає переміщення по службі, пов’язане з переїздом, службове відрядження.

Ставиш друк на офіційні документи — передвіщає славу і популярність.

Несеш або тримаєш друк — народиться благородний нащадок.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі