Доміно. До чого сниться Доміно

У сні програвати в доміно — означає, що ваш кращий друг образить вас. Крім того, цей сон передвіщає, що ви змусите своїх близьких дуже турбуватися за ваше життя. Цей сон спонукає вас до більшої обережності у відносинах з людьми.

Вигравати в доміно — передвіщає сумнівне захоплення, яке сильно отруїть вам життя.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Гра в доміно — знак палких суперечок і сварок з близькими або знайомими. Цей же сон повідомляє, що можливий конфлікт здатний розгорітися по абсолютно дріб’язкового приводу.

Маскарадний костюм «доміно» у сні — говорить про те, що ви грунтовно заплуталися в своїх відносинах з оточуючими і ваш «чорно-білий» погляд на життя загрожує призвести до важкого конфлікту.

Сонник від А до Я
Грати у сні в доміно — означає, що наяву ви дратуйте себе порожніми мріями про речі абсолютно нездійсненних, все ще сподіваючись, що на світі існує чарівна паличка.

Якщо уві сні ви програєте в доміно — значить, наяву ваш кращий друг образить вас. Більше того, подібне сновидіння — означає, що ви повалить своїх рідних мало не в шоковий стан своїм безрозсудним дитячим вчинком, що змусить вас задуматися про свою поведінку і бути більш уважною і дбайливою щодо найближчих людей.

Бачити у сні, що ви виграєте в доміно — це передвістя знову-таки вельми сумнівного захоплення, яке може коштувати вам і щастя, і любові, і кар’єри.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі