Домовик. До чого сниться Домовик

Побачений у сні домовик — передвіщає, що настрій ваше зіпсується через неприємну випадковості.

Якщо уві сні ви виганяєте будинкового з власного будинку — сон передвіщає вам розбіжності в сім’ї. Трохи уваги до близьких допоможе відновити мир.

Якщо вам приснилося, що ви спілкуєтеся з домовиком — у найближчому майбутньому вас чекає неймовірна пригода, яка розцвітить вашу сіре життя всіма фарбами веселки.

Якщо ви побачите себе в образі будинкового — приділіть більше уваги коханій, інакше вона просто не витримає вашої зайнятості.

Сучасний cовмещенний сонник
Побачити в сні будинкового — до зіпсованого настрою.

Виганяти домового зі свого будинку — означає, що у Вашій родині виникнуть серйозні розбіжності. Будьте терпимі до близьких.

Якщо Вам сниться, що Ви розмовляєте з будинковим — найближчим часом Вас чекає казкова пригода. Приділіть увагу коханій людині.

Бачити у сні, як домовик хуліганить — є передвістям громадських хвилювань. Будьте обачні у багатолюдних місцях.

Східний жіночий сонник
Милий домовик — обіцяє період спокою і благоденства. Несприятливий сон, у якому ти незадоволена появою будинкового або домовик сам покидає твій дім — таке сновидіння віщує сімейні негаразди.

Якщо приснилося, що ти боїшся будинкового — значить, ти не впевнена, що поводишся правильно по відношенню до родичів і домочадцям.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі