Дорога. До чого сниться Дорога

Подорож у сні по кам’янистій незнайомій дорозі — означає нові справи, заняття, які принесуть вам багато більше, ніж неприємності або втрату часу.

Дорога, по узбіччях якої ростуть дерева і квіти — передвіщає несподівану удачу.

Якщо в прогулянці по цій дорозі вас супроводжують друзі — вам пощастить у створенні ідеального сімейного вогнища, де діти будуть щасливі, а чоловік і дружина віддані один одному.

Збитися у сні з дороги — знак того, що ви зробите помилку у вирішенні якогось ділового питання і понесете в результаті цього фінансові збитки.

Сонник Ванги
Бачити у сні криву дорогу — явне свідчення того, що ваші помисли і вчинки змушують бажати кращого. Ви рухаєтеся по життю в неправильному напрямку. Якщо не одумаєтеся, то вас чекають два шляхи: на кладовищі або в тюрму.

Якщо ж вам приснилася пряма широка дорога — в реальному житті ви знаходитесь на вірному, нехай і не зовсім легкому шляху. Через деякий час у вас буде стабільна робота, стійке матеріальне становище і улюблена сім’я.

Іти в сні по безлюдній дорозі — знак того, що в реальному житті ви самотні і дуже сильно переживаєте. Вам здається, що вас ніхто не розуміє і не любить, але це далеко не так. Знайдіть заспокоєння, звернувшись до Бога, і ваше життя налагодиться.

Прокладати уві сні дорогу — свідчення того, що завдяки своєму твердому характеру і наполегливій праці ви досягнете в цьому житті великих висот, ставши воістину великою людиною. Але, домігшись високого становища, не відвертайтеся від ближніх, пам’ятаючи свої важкі часи.

Якщо уві сні ви йдете по курній дорозі — це означає, що навколо вас багато брехливих, злих людей, що прагнуть будь-якими способами нашкодити вам, зганьбити в очах близьких ваше добре ім’я.

Побачити в сні вузьку доріжку — пророцтво того, що вам доведеться пройти нелегкий шлях до слави, стабільного життя і матеріального становища. Але врешті-решт все налагодиться.

Іти в сні по вимощеної бруківкою дорозі — знак того, що ви йдете повільним, але вірним шляхом до поставленої мети.

Сонник закоханих
Сон, в якому ви йдете по дорозі разом з друзями — означає, що в майбутньому у вас буде міцна сім’я. Ваш улюблений буде вірний і відданий вам, діти — радувати своїми успіхами.

Однак незнайома дорога — обіцяє знайомства, які не принесуть нічого доброго.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Будь дорога у сні — символізує вашу долю, а також справи, з якими ви так чи інакше пов’язані або перетинаєтеся в житті.

Збитися у сні з дороги — це попередження про якісь помилки, які ви ризикуєте зробити.

Бачити попереду себе на дорозі перешкоду — передвістя швидкого труднощі.

Якщо, перешкоди видно не тільки попереду, але і позаду вас — це знак того, що ваші минулі помилки скоро можуть серйозно перешкодити вам.

Якщо ж у сні дорога виводить вас на рівне, красиве місце — це ознака швидкого поліпшення ваших справ.

Дерева, посаджені вздовж дороги — означають якісь справи або події, в яких так чи інакше можете бути задіяні і ви. Красиві, здорові дерева — знак того, що справи ці виявляться корисними для вас.

Квіти, посаджені вздовж дороги, якщо вони красиві — віщують несподівану удачу.

Жвава автострада — символізує уві сні ділову активність і виробничі відносини.

Перехрестя уві сні — означає, що ваші інтереси можуть увійти в суперечність з чужими інтересами, і це загрожує конфліктами.

Переходити дорогу — також знак того, що ви ризикуєте вступити з кимось у небезпечну конфронтацію.

Якщо дорога роздвоюється — такий сон передвіщає важкий вибір, який вам належить зробити.

Сонник Нострадамуса
Іти в сні по безлюдній дорозі — знак того, що в реальному житті ви щось ретельно приховуєте. І дарма. Лише втручання у ваші справи якої людини допоможе вам.

Прокладати уві сні дорогу — означає, що в майбутньому ви зробите велике відкриття, ніж заслужите повагу великої кількості людей.

Якщо вам приснилося, що у вас багато помічників — такий сон говорить про те, що в не настільки віддаленому часу будуть відкриті невідомі, дуже багаті землі.

Побачити в сні одночасно три паралельні дороги — знак того, що вам загрожує автомобільна аварія, яка трапиться з вашої вини. У даному сні число 3 може тлумачитися різними способами: 1) воно означає кількість осіб, постраждалих в аварії; 2) в аварії зіткнуться три машини і 3) аварія відбудеться на перехресті.

Бачити у сні криву дорогу — знак того, що ваша майбутня життя буде нестабільною. Можливо, такий сон означає, що у влади в державі, в якій ви живете, варто некомпетентна людина. Цей правитель поступово розвалює державу, тому що абсолютно нічого не розуміє в економіці та політиці.

Іти в сні по курній дорозі — свідчення того, що в майбутньому ви потрапите під вплив поганих людей, які спробують переконати вас вступити в їх секту.

Якщо вам приснилося, що по курній дорозі йде велика кількість людей — такий сон означає, що в майбутньому в світі з’явиться велика і дуже впливова секта, метою якої буде заманити в неї якомога більше людей.

Побачити в сні вузьку доріжку — добрий знак. Ви йдете по правильній дорозі, хоча і відрізняється від доріг інших людей. Такий сон свідчить про те, що ви — яскрава, самобутня особистість, яка доб’ється у своєму житті великих успіхів.

Іти в сні по вимощеної бруківкою дорозі — знак того, що в майбутньому ви зробите щось погане, через що будете каятися усе своє життя. Швидше за все ви будете навіть впевнені в тому, що за цей гріх після смерті потрапите в пекло.

Жіночий сонник
Якщо вам сниться пряма широка дорога — в реальному житті ви знаходитесь на вірному, нехай і не зовсім легкому, шляху. Через деякий час у вас буде стабільна робота, стійке матеріальне становище і улюблена сім’я.

Прокладати уві сні дорогу — свідчення того, що завдяки своєму твердому характеру і наполегливій праці ви досягнете в цьому житті великих висот. Але, домігшись високого становища, не відвертайтеся від ближніх, пам’ятайте свої важкі часи.

Йти по кривій дорозі — явне свідчення того, що ваші помисли і вчинки залишають бажати кращого. Ви рухаєтеся по життю в неправильному напрямку.

Пустельна дорога — знак того, що в реальному житті ви самотні і дуже сильно переживаєте. Вам здається, що вас ніхто не розуміє і не любить, але це далеко не так.

Подорож у сні по кам’янистій незнайомій дорозі — означає нові справи, заняття, які принесуть вам багато більше, ніж неприємності або втрату часу.

Дорога, по узбіччях якої ростуть дерева і квіти — передвіщає несподівану удачу.

Якщо в прогулянці по цій дорозі вас супроводжують друзі — вам пощастить у створенні ідеального сімейного вогнища, де і батьки, і діти будуть щасливі і віддані один одному.

Збитися у сні з дороги — знак того, що ви зробите помилку у вирішенні якого-за ділового питання і понесете в результаті цього фінансові збитки.

Англійська сонник
Якщо Ви йдете у сні по хорошій дорозі — цей сон передвіщає Вам успіх в торгівлі, в землеробстві, в любові. Заміжній жінці сон обіцяє благополучні пологи, всієї її сім’ї — щасливе життя.

Якщо ж у сні Ви бачите звивисту дорогу, що проходить через колючий чагарник — цей сон пророкує розчарування і віроломство друзів.

Рейтинг статті:
(2 голосів 4,50 середній з 5)

Коментарі