Дощ. До чого сниться Дощ

Грибний, світлий дощик в погожий літній день у вашому сні — є добрим знаком, що передвіщає радісні події і хороше самопочуття.

Холодний, дрібний дощ — сигнал про назрілі проблеми, які можуть стати затяжними. Нерідко такі сни говорять, що уникнути неприємностей можна, якщо не давати волі своєму дурному настрою і дивитися на життя трішки світліше.

Бачити, як у сні погода різко зіпсувалася і пішов холодний осінній дощ — означає, що причиною ваших негараздів може стати те, що ви закриваєте очі на якусь проблему і йдіть від її вирішення.

Сонник для всієї родини
Бачити у сні дощ — до різних подій у житті, які матимуть для вас важливе значення.

Якщо уві сні ви потрапили під дощ, але не промокли — значить, наяву ви уникнете дуже серйозного конфлікту, який міг би вплинути на вашу кар’єру.

Якщо ж у сні ви бачите злива — у вас буде багато проблем, які потребують негайного вирішення.

Якщо ж вам сниться, що ви потрапили під зливу і промокли — значить, проблеми та неприємності негативно вплинуть на ваше життя і на ваші стосунки з оточуючими.

Якщо уві сні ви змогли сховатися від дощу — значить, наяву ви знайдете покровителя, який допоможе вам у вирішенні проблем.

Але якщо вам сниться, що під час дощу ви йдете під парасолькою — ви наяву зможете проявити обачність, яка допоможе вам уникнути багатьох неприємностей.

Коли ви бачите уві сні, що хтось із ваших близьких потрапив під дощ — значить, у нього виникнуть проблеми, вирішити які він не зможе без сторонньої допомоги.

Якщо ж вам наснився грибний дощ — дуже скоро ви відчуєте величезне щастя в особистому житті.

Якщо ж ви бачите в сні рідкісні блискучі краплі дощу — це вказує на зустріч з давнім знайомим, яка вас дуже обрадує.

Якщо ж краплі дощу будуть, навпаки, каламутні і важкі — це віщує зустріч з людиною, яку ви давно не бачили, і який вам або дуже неприємний, або викликає неприємні спогади.

Якщо уві сні ви відчуваєте вологі краплі дощу — наяву вам слід подбати про своє здоров’я, інакше ви можете серйозно захворіти.

Якщо ж вам сниться, що ви потрапили під дощ, але не відчуваєте його дотику — значить, ви зможете уникнути тривалої і виснажливої ​​хвороби.

Якщо ви бачите, що падаючі навколо краплі темного або рожевого кольору — це попереджає вас про те, що ваші недоброзичливці вдадуться до наклепу.

Якщо ж ви потрапили під такий дощ і промокли — це вказівка ​​на те, що наклепу не вдасться уникнути і доведеться докласти зусиль, щоб подолати неприємні наслідки цього.

Сонник Хассе
Дощ невеликий, тихий — виправдання; рясний — велика удача; крізь сонце — приємна зміна; бути вимоченим — хвороба.

Сонник XXI століття
Як правило, сни, в яких ви бачите дощ — несприятливі, вони можуть бути передвістям невдачі, порожньої витрати часу, перешкод у справах.

Дощ крізь сонце часто сниться до виграшу, сліпий дощ — до приємних змін у справах.

Злива у сні — передвістя великий невдачі, сильно промокнути уві сні — вам необхідно більше часу приділяти своєму здоров’ю, спостерігати за ним.

Англійська сонник
Бачити у сні дощ — це пророкування прийдешніх турбот, клопоту, особливо якщо у Вашому сні дощ сильний і супроводжується шаленим вітром.

Потрапити у сні під теплий, м’який весняний дощик — дуже хороший знак, що пророкує сприятливі обставини і щасливе кохання.

Еротичний сонник Данилової
Якщо вам сниться теплий літній дощик — у вашій родині настане ідилія і гармонія, про які можна тільки мріяти.

Якщо дощ затяжний або холодний — це знак напружених відносин. Ви натрапите на стіну нерозуміння з боку коханої людини. Можливо, вам потрібно лише перечекати цей «дощ» під який? Небудь затишній дахом.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі