Достаток. До чого сниться Достаток

Якщо молодій жінці сниться, що вона живе в казковому достатку — це означає, що вона буде обманута, хоча на деякий час її реальне життя уподібниться цього сну.

Сонник закоханих
Якщо дівчина бачить у сні, що вона живе, ні в чому не потребуючи, в розкоші і достатку — це означає, що її обдурить улюблений. Її долею стануть бідність і самотність. Взагалі, такий сон служить попередженням.

Жінки, які мріють про багатство, але нічого для цього не роблять — ризикують залишитися в злиднях і не скористатися шансом, запропонованим долею.

Жіночий сонник
Живете в розкоші і достатку у сні — не тіштеся, якщо вам присниться цей сон. У реальному житті вам доведеться зіткнутися з бідністю і відчаєм, хоча якийсь період (досить короткий) ви і побалуєте себе розкішшю. Не живіть ілюзорні надії, будьте готові до того, що обманщиця доля і цього разу обведе вас навколо пальця.

Якщо уві сні ви відчуваєте прилив радості від споглядання комфорту і багатого оздоблення — недовгий час ви зможете побалувати себе розкішним життям.

Сонник від А до Я
Якщо вам сниться, ніби ви живете в казковому достатку, не відчуваючи потреби і відмови буквально ні в чому — стало бути, наяву вас чекають обман і розчарування, бо обставини вашого життя зможуть скластися прямо протилежним, чином побаченим в барвистому і піднесеному сновидінні.

Бачити у сні достаток плодів і овочів, вирощених своїми руками, і радіти щедрому врожаю — це знак великого і тривалого успіху у всьому.

Англійська сонник
Сон, в якому Ви насолоджуєтеся достатком, багатством — не дуже щасливий сон. У житті він обертається зовсім протилежним.

Але іноді достаток у сні — це передвістя Вашої далекого, але дуже ймовірного успіху, слідом за яким прийде і довгоочікуваний достаток.

Еротичний сонник Данилової
Достаток страв, солодощів та вина на великому святковому столі, побачене уві сні — говорить про те, що в сексі ви занадто вимогливі. Немає сенсу чекати повернення свого коханого. Почніть життя заново, але перш постарайтеся переконати себе наступну думку, як би цинічно вона не звучала: в сексі важливо не лише брати, а й віддавати.

Достаток каменів, коштовностей, суконь, інших предметів гардероба уві сні — говорить про пересиченість в сексі та необхідності короткочасної перепочинку.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі