Дракон. До чого сниться Дракон

Бачити у сні дракона — означає, що ви підвладні своїм пристрастям і дозволяєте собі недобрі висловлювання на адресу ваших недоброзичливців. Цей сон — застереження: контролюйте себе, щоб уникнути конфліктів у відносинах з людьми.

Сонник закоханих
Дракон, приснився молодій людині — застерігає його: він повинен контролювати свої емоції, інакше ризикує образити свою улюблену неприємним висловлюванням.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Дракони страхітливого вигляду уві сні — зазвичай є відображенням ваших денних страхів і побоювань. Найчастіше такі сни кажуть, що ваші страхи надумані. При цьому чим більше екзотичним виглядає чудовисько, тим наяву у вас менше підстав для страху.

У той же час, якщо вид дракона уві сні викликає у вас почуття незрозумілої туги, від якої опускаються руки — це говорить про серйозні проблеми. Бути може, ви піддалися якимось небезпечним пристрастям і передчуваєте розплату.

Сонник для всієї родини
Дракон — цей сон передвіщає небезпеку і біду, якщо присниться в ніч з середи на четвер. У ніч з суботи на неділю цей сон сприятливий. Можете втілювати в життя будь-які плани та ідеї, доля прихильна до вас.

Триголовий дракон — передвіщає протиріччя між почуттями і ділом. Вам доведеться вибрати щось одне, інакше втратите все.

Дракон з безліччю голів — будьте пильні, про вас почнуть розпускати плітки.

Дракон агресивний, що вивергає полум’я — свідчить про те, що ваші вороги не дрімають.

Перемогти дракона — ви зробите вчинок, про який будете шкодувати.

Сонник від А до Я
Бачити у сні дракона, якщо він спокійний і мирний — отримати наяву несподіване багатство у вигляді виграшу або спадщини.

Якщо дракон агресивний і розверзає вогнедишну паща — це означає, ви підвладні своїм пристрастям і дозволяєте собі невтішні відгуки про гідних людей, причому привселюдно. Вам слід попрацювати над собою, щоб не накликати біду.

Жіночий сонник
Дракон у сні — знак того, що ви підвладні пристрастям, дозволяючи собі недобрі висловлювання на адресу малоприємних для вас людей. Цей сон закликає вас до самоконтролю у відносинах з людьми.

Сонник XXI століття
Побачений вами уві сні дракон — символ досягнення мети, призначення на високу посаду, передвістя набуття багатства.

Якщо дракон що-небудь охороняє — сон передвіщає поліпшення стану вашого здоров’я.

Якщо дракон уві сні знаходиться в печері — значить, ваша мета близька, потрібно лише докласти необхідних зусиль.

Якщо дракон лежить на горі — вас чекають дуже важливі події в житті, дракон летить — до дивних новин.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі