Дріт. До чого сниться Дріт

Бачити у сні дріт — означає, що вас чекають часті, але короткі поїздки, після яких ви переконаєтеся в тому, що вас недооцінюють.

Стара і заіржавілий дріт — свідчення вашого поганого характеру, який стане причиною великого занепокоєння в колі ваших близьких.

Бачити у сні металеву огорожу — передвіщає, що вас чекає обман і шахрайство в якійсь справі, яке ви давно надумали здійснити.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Дріт уві сні — знак напруженого очікування.

Чим довше дріт — тим більше період часу, про який йде мова. Найкраще, що можна зробити, побачивши такий сон, це розслабитися і постаратися позбутися зайвої напруги.

Сплутана дріт — знак того, що ваше нетерпіння тільки погіршує ситуацію.

Колючий дріт — попередження про те, що напружене очікування може озлобити вас, і це жорстокість дуже негативно позначиться на ваших справах, забезпечивши вам безліч ворогів і серйозних труднощів.

Сонник Хассе
Дріт знайти — перенести клопоти; шукати — грошові клопоти; заплутатися в ній — небезпека в майбутньому; тягнути — результат справи затягнеться.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите мотки дроту — означає, що вас чекають часті і обтяжливі поїздки, що викличе різке невдоволення ваших домочадців.

Уривки іржавого дроту, там і сям валяються під ногами — знак прикрих неприємностей, викликаних проявом вашої дратівливості і крайньої нервозності.

Гнути, ламати чи різати дріт на шматки — означає, що вам готують підступ там, де ви цього найменше схильні очікувати.

Бачити у сні загородження з дроту — значить, наяву зустрінете серйозна перешкода, яке перешкодить вам здійснити прекрасно задуманий план.

Порвати одяг, пролізаючи під колючим дротом — означає настання для вас смуги невдач.

Ходити по дроту на манер циркових акробатів — означає, що цілеспрямованість, терпіння і завзятість приведуть вас до бажаної мети.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі