Дрова. До чого сняться Дрова

Бачити у сні оберемок дров — означає незадовільний стан справ і розмальовки, сварки з коханою істотою.

Якщо вам присниться велике поліно, яке зазвичай спалюють у святвечір — це хороший сон; вашим самим радісним очікуванням судилося збутися в дні якихось великих свят.

Сонник закоханих
Якщо вам сниться в’язка дров — це віщує сварку з коханою людиною.

Однак велике поліно, яке спалюють у переддень Нового року — обіцяє здійснення ваших самих радісних надій. Можливо, зустріч з людиною, яка зможе подарувати вам щастя, відбудеться у святковий день.

Сонник Езопа
Дрова — якщо вам сниться подібний символ, то майте на увазі, що він не несе в собі творення. Швидше за все сон буде пов’язаний не з майбутнім, а з наслідками минулого, тому що дрова — підсумок знищення лісу, слідство. До дров сміливо додайте тріски і згадайте все, що з цього приводу народив народний розум.

Брести по лісі, який поступово стає все густішим і темнішим — це означає, що вам не варто розраховувати на швидке вирішення питання, отримання прибутків від розпочатої справи, попереду ще багато очікувань.

З легкістю розрубувати великі дерев’яні чурки і заготовляти дрова — постійна безпечність і безоглядність ще дадуть про себе знати, так що зупиніться, поки не пізно, потрібно зробити висновки з помилок, які були скоєні в минулому, не ризикуйте чужими життями.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Дрова уві сні — найчастіше говорять про те, що якісь чвари і розбіжності у вашому оточенні викличуть затяжні і досить неприємні конфлікти.

У той же час, чисті, акуратні поліна — віщують дружнє тепло, яке зігріє вас.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви колете дрова — передвіщає радість наяву. Рубати ж дрова — означає, навпаки, втрати.

Збирати поколоті, що розлетілися на всі боки дрова — наяву отримати значний прибуток.

Носити дрова оберемками з вулиці в будинок — вас чекає випадковість. Палити дрова в печі, плиті або каміні — понести збиток.

Купувати у сні дрова — почути про себе брудні плітки, продавати дрова — до сварки. Бачити, як хтось несе в’язку дров з лісу, віщує незадовільний стан справ і розмальовки, для молодої дівчини — сварка з коханою.

Складати в сні дрова в штабель — до нещасного повороту долі.

Палаючий дров’яної штабель — означає, що наяву вас будуть переслідувати одні неприємності. Якщо уві сні ви бачите себе в лісі за заготівлею дров — це передвіщає початок боротьби за успіх, яка завершиться вашою повною перемогою. Якщо вам присниться велике поліно, яке не лізе в піч — такий сон передвіщає, що ваше бажання збудеться в один з найближчих свят.

Якщо ви це поліно обробляє на лучини для розпалювання — незабаром доля знову досить близько зведе вас з давніми однокурсниками або товаришами по службі.

Бачити у сні козли для розпилювання дров — передвіщає вчинення вдалою торгової угоди, деталі якої ви всебічно обдумаєте заздалегідь. Якщо ж вам сниться підставка для дров в каміні — це знак ваших майбутніх добрих відносин з батьками нареченого, а для заміжніх — з друзями чоловіка.

Жіночий сонник
Бачити у сні оберемок дров — до незадовільного стану справ і незлагод, сварок з коханою людиною.

Велике поліно — сниться до дуже радісним подіям і здійсненню ваших сподівань в дні великих свят.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі