Друг. До чого сниться Друг

Побачити в сні друзів здоровими і щасливими — передвіщає гарні звістки. Можливо, що незабаром ви зустрінетеся з кимось із дорогих вам людей.

Побачити, що друг ваш засмучений, або що обличчя його потемніло — обіцяє хвороба і страждання.

Якщо ви бачите свого друга у вигляді тварини — значить, вороги скоро розлучать вас з близькими.

Якщо один несподівано для вас одягнений в яскраво-червоний одяг — це обіцяє вам тривоги і занепокоєння близьких.

Якщо вам сниться ваш друг, що стоїть високо на п’єдесталі — вам належить зробити дуже багато що із задуманого, і почуття справедливості буде завжди властиво вам.

Якщо ви бачите його далеко внизу — це передвіщає, що в пору прийдешніх своїх успіхів ви зневажите своїми старими прихильностями.

Якщо уві сні ви йдете від свого друга — це знак того, що, обриваючи узи дружби. Ви станете шукати нових вражень.

Потискати руку сумного і обтяженому людині — до розлуки з одним або його втрати.

Сонник закоханих
Якщо вам сняться веселі і здорові друзі — це означає, що ви отримаєте добрі вісті від коханого. Іноді такий сон передвіщає зустріч з коханим (коханою).

Піти у сні від свого друга — передвіщає розрив з коханою людиною заради швидкоплинного захоплення.

Потискати руку сумного одному — обіцяє розставання з коханою або його втрату.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Знайти уві сні нових друзів — знак того, що ви можете виявити у себе приховані таланти або натрапити на вдалу думку. Нерідко такі сни віщують участь у новій справі, яке обіцяє бути вдалим.

Зустріти у сні старого друга, з яким ви давно не бачилися — говорить про те, що вам належить повернутися до справ, які колись були відкладені або забуті.

Якщо уві сні ваші друзі в поганому настрої або засмучені — такий сон зазвичай попереджає, що наяву ви допустили якісь помилки, які можуть вам зашкодити.

Скорботний вигляд друзів — вказує на те, що незабаром вам, можливо, доведеться кріпитися в якомусь важкому випробуванні, але у важку хвилину ви не залишитеся на самоті і можете розраховувати на підтримку з боку оточуючих.

Сонник для всієї родини
Сон, в якому ви бачите своїх друзів у хорошому настрої, радісними і здоровими — говорить про те, що наяву можна чекати хороших звісток або зустрічі зі старим другом, яка зарядить вас масою позитивних емоцій.

Якщо ж ви бачите сон, в якому ваш друг перебуває в печалі — наяву вам загрожують хвороба і поневіряння.

Бачити свого друга в незвичайному образі — означає, що у вас з’явилися вороги чи суперниця, яка розлучить вас з вашим коханим.

Якщо уві сні ваш друг став перед вами в надзвичайно яскравому вбранні — у найближчому майбутньому ви будете турбуватися, відчувати тривогу, що відіб’ється на людях, які вас оточують.

Якщо вам сниться ваш друг, який несподівано для всіх зайняв високу посаду — наяву вам належить втілити в життя всі ваші плани і мрії, ваші праці будуть гідно винагороджені.

Якщо ж, навпаки, ваш друг сниться вам поваленим — в період свого зльоту ви забудете про тих, хто допомагав вам в скрутну хвилину.

Сон, в якому ви сваритеся зі своїм другом — обіцяє вам нові враження і авантюри, покликані замінити вам старі прихильності.

Жіночий сонник
Побачити в сні друзів здоровими і щасливими — передвіщає гарні звістки, зустрічі з дорогими для вас людьми.

Побачити одного засмученим або хворим — до хвороби і страждань.

Якщо ви бачите свого друга у вигляді тварини — можлива швидка розлука з близькими людьми.

Якщо уві сні ви йдете від свого друга — це знак того, що ви дійсно залишите його в пошуках нових вражень. До розлуці з одним або його втрати також сниться сон, в якому ви потискуєте руку сумного людині.

Якщо ваш друг сниться вам вартим високо на п’єдесталі — вам вдасться зробити дуже багато що із задуманого раніше.

Якщо ви бачите його далеко внизу — це передвіщає, що в пору ваших майбутніх успіхів ви зневажите своїми старими прихильностями.

Сонник XXI століття
Сон, в якому ви бачите одного — як правило, відображення майбутніх подій, тобто те, що ви бачите в сні, скоро станеться наяву.

Бачити у сні одного і сміятися з ним — до розлуки з ним, допомагати йому — до отримання довгоочікуваної допомоги, сперечатися з ним — до його невірності, бачити його померлим — до несподіваних новин, з померлим другом говорити — до важливих новин, його слова — правда.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі