Друга місячна фаза

Друга фаза починається з того дня, коли освітлена частина займає рівно половину місячного диска. Енергія організму продовжує наростати: ми стаємо сильнішими, активніше, емоційніше. Життєві сили поступово наближаються до свого піку. Їх вже достатньо, вони не розтрачені, втома ще не прийшла, і людина здатна на багато що. Але саме тому друга фаза Місяця, від першої чверті до повного місяця включно, небезпечна виникненням гострих захворювань. У цей період сильно напружена нервова система. Психіка важко справляється зі стресами. Тому максимально обмежте емоційне навантаження, уникайте хвилювань і напруги. Знизьте породжують стрес чинники — алкоголь, куріння, нервові ситуації в особистому житті і на роботі. Приймайте менше лікарських препаратів, від спиртного краще повністю відмовитися. Не прагніть до фізичних навантажень, нехай навантаження поступово знижується до повні. Якщо на вулиці прохолодно, уникайте переохолодження, в першу чергу не тримайте на холоді голову і ноги.

У другу фазу особливо ефективно дію очисних заходів. З 8-го по 10-й місячний день по можливості потрібно проводити процедури, очищають організм від шлаків. З 10-го по 12-й місячний день показано очищення підшлункової залози, печінки, жовчного міхура, відвідування лазні. Особливо сильний в цьому плані 11-й місячний день. Взагалі, ці три дні — найкращий час для голодування у всьому місячному місяці, але в 11-й день можна відмовитися і від води. Зрозуміло, це треба робити тільки в тому випадку, якщо ваш організм підготовлений до подібних навантажень. В іншому випадку ви ризикуєте завдати собі серйозної шкоди як фізично, так і психологічно. Починаючи з 13-го місячного дня і до кінця третьої фази також корисно голодування. Дуже добре ставити клізми.

Якщо ви худорляві, в цей період приймайте гарячі ванни, ходите в сауну — особливо сприятливо це зробити в 9-й і 10-й місячні дні. Якщо у вас повне статура, вам будуть корисні теплі ванни. У другу фазу Місяця благотворно діють обливання прохолодною і холодною водою: у перші дні фази — теплішою, в останні — холодною. Обливання проводяться знизу вгору, починаючи зі ступень і закінчуючи головою.

У перші два дні другої фази віддавайте перевагу иньской їжі, а починаючи з десятого місячного дня — янською. Особливо корисні будуть тушковані овочі, різні круп’яні каші. Намагайтеся їсти менше масла. Якщо ви худорляві, подібне меню вам особливо підійде. Додайте до нього хліб з пророслих зерен — і поліпшення самопочуття гарантоване. Якщо ви, навпаки, повної статури, зверніть увагу на суху їжу з меншою кількістю вологи. Наприклад, коли корисні каші, це може бути гречка без молока, овочі без підливи.

У 8-й місячний день людина піддається нервових розладів. Стрес в цей день особливо небезпечний, може призвести до серйозних наслідків. Також сьогодні на загальних несприятливому для здоров’я тлі можливі травми. У цей день можна багато їсти і перепрацьовувати на роботі, потрібно дозволити собі відпочинок, розвантаження. Слід берегти себе від хвороб: почалися в цей день недуги можуть призвести до ускладнень.

У 9-й місячний день хвороби виявляються серйозними, але все ж прогноз сприятливий. Це важкий для організму день. Сьогодні особливо добре пройдуть різні очисні процедури, в першу чергу — баня. В цей час дуже небезпечна навантаження на серце і судини, зробіть все, щоб її уникнути.

У 10-й місячний день не можна хворіти. Розпочаті захворювання можуть виявитися серйозними, але якщо вчасно почати лікування, то все пройде благополучно. Дуже важливо в цей день не перевантажуватися. Якщо ви не змогли відпочити в 8-й місячний день, зробіть це сьогодні.

У 11-й місячний день організм відчуває себе бадьоро, демонструє нам високий тонус, готовність до фізичних навантажень. Але якщо спорт і секс сьогодні підуть на благо, то навантаження на хребет можуть стати небезпечними. У цей день небезпечно захворіти.

У 12-й місячний день серце схильне негативним впливам. Дуже сприйнятлива нервова система. Тому категорично забороняється нервувати і робити те, що дає навантаження на серце. Зокрема, не варто бігати, займатися спортом, палити. Потрібно уберегти себе від можливих хвороб: цього дня вони можуть стати вкрай неприємними.

У 13-й місячний день ми оточені енергією, яка здатна негативно позначитися на нашому самопочутті. У цей час не можна хворіти, слід всіма шляхами уникати захворювань: вони можуть стати дуже тривалими. Але зате організм добре засвоює різні лікарські препарати.

У 14-й місячний день організм досить міцний. Але небезпека для здоров’я не пропадає. Сьогодні ви можете несподівано позбутися застарілої хвороби або, навпаки, різко захворіти. Хоча хвороби, почалися в цей день, не небезпечні, пройдуть швидко і без ускладнень. У цей день добре поголодувати, але слід пити менше рідини. Не можна знаходитися в пасивному стані, потрібно або займатися фізичними вправами (хоча б трохи), або просто більше рухатися.

У 15-й місячний день фон для здоров’я несприятливий. Сьогодні потрібно дотримуватися обережності, берегти нерви. Дуже корисний відпочинок. Можна розтрачувати енергію на суперечки і конфлікти. Секс сьогодні також виснажує організм. Розпочата в цей день хвороба легко пройде. Сьогодні не можна робити ніяких операцій.

Настає повня — пора переходу від накопичення сил до їх активної витраті. У цей день нерозтрачена енергія може стати некерованою. Надлишок енергії не дає заснути — саме в повний місяць і кілька наступних днів багато людей скаржаться на безсоння. За старих часів вірили, що в ці дні кров рясніше тече з ран, а лунатики гуляють уві сні. Загострюються нервові розлади, збільшується число дорожніх пригод. Люди більше дратуються, часто ні з того ні з сього затівають сварку. Збільшується число самогубств.

У повню організм схильний небезпекам більше, ніж у будь-який інший день місячного місяця. Ближче до нього максимально підвищений ризик інфекційних захворювань. Сьогодні можна отримати травму, тому при фізичній активності будьте особливо обережні, а якщо на вулиці ожеледь, уважно дивіться на дорогу. У повню найпростіше отруїтися, тому не їжте незнайомої їжі, не відвідуйте невідомих кафе, а купуючи продукти, обов’язково дивіться на термін їх придатності. У повню організм повністю засвоює всі препарати і засоби: від лікарських до наркотичних. Можливі побічні ефекти. Одна порція спиртного або одна сигарета сьогодні принесе більше шкоди, ніж за два тижні.

Сьогодні організм гостро потребує енергії, тому її не можна витрачати на все, що вимагає енерговіддачі: конфлікти, вечірки, секс, спорт. Досвідчені травники знають, що лікарські рослини, зібрані в повний місяць, діють краще, ніж заготовлені раніше чи пізніше цього дня. День повні гарний і для лікувального голодування. Але він несприятливий для людей, які щойно перенесли операцію.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі