Друк. До чого сниться Друк

Друк уві сні — символізує остаточність і безповоротність якогось рішення.

Самому ставити печатку — означає, що в якомусь складному питанні вам пора прийняти вольове рішення.

Якщо ж, ставлячи у сні друк, ви відчуєте які-небудь труднощі або якщо печатка виявиться зламаною — такий сон попереджає вас про те, що якесь рішення може бути неправильним. Вам варто ще раз добре зважити всі «за» і «проти».

Сургучева друк — знак таємниці. Можливо, в якомусь питанні вам слід зберегти конфіденційність. Супутні образи даного сну можуть вам допомогти більш повно розкрити його значення.

Зірвати уві сні сургучною друк — означає, що ви можете стати володарем чужого секрету.

Якщо ж у сні хтось інший розкрив запечатану вами річ — остерігайтеся, щоб ваші секрети не отримали небажаної розголосу.

Сонник Хассе
Друк — бережи свої таємниці, заведеш вигідне знайомство; мати — дуже замкнутий; прикладати — тримай справи в таємниці.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви як редактор підписуєте в друк черговий номер газети чи журналу — наяву жорстокість вашої натури проявиться у відносинах з малознайомими людьми, але найбільше постраждають найбільш близькі вам люди.

Ставити уві сні друк на якісь документи — говорить про те, що насправді ви можете піддатися глузуванням з-за свого необережного, часом навіть нетактовного поведінки.

Кругла печатка — передвіщає, що будете надзвичайно щасливі у своєму новому знайомстві, вас очікують веселощі і задоволення з вірним вам чоловіком, позбавленим егоїстичної ревнощів, яка руйнує любов. Трикутна печатка — передвіщає безчесне багатство і те, яким чином ви його наживете, викличе гіркий жаль і засудження ваших близьких.

Ставити уві сні або бачити на конверті або листівці поштовий штемпель — передвіщає, що ви змусите своїх близьких дуже турбуватися за ваше життя.

Сонник XXI століття
Бачити у сні печатку, яку ставлять на документах — значить наяву несподівано бути втягнутим в клопоти і метушню, пов’язані з судовими органами.

Сургуч — до новин.

Якщо сургучна друк сниться цілої — це обіцяє вам благо, зламаною — до розладу, її зрізати — до збитку.

Ставити печатку на офіційні документи — знак того, що ви досягнете слави і популярності; нести або тримати друк — означає, що у вас народиться син.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі