Дружина. До чого сниться Дружина

Бачити у сні свою дружину — означає незавершені справи і розбрат в будинку.

Бачити у сні, що ваша дружина незвично привітна — означає, що ви отримаєте прибуток від якоїсь важливої ​​і ризикованою торгової угоди.

Для дружини, бачити в сні, що чоловік б’є її батогом — пророкує, що якісь її невдалі вчинки викличуть її суворий осуд в будинку, а потім загальний безлад і метушню.

Сонник закоханих
Якщо чоловік бачить уві сні свою дружину — це віщує сварки і скандали в будинку.

Якщо жінка бачить, що чоловік б’є її — це означає, що вона зробить вчинки, за які її засудять домашні.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Чоловікові побачити уві сні дружину — найчастіше означає нагадування про незавершені справи або про накопичені проблеми.

Ласкава, щаслива дружина — знак того, що ваші справи найближчим часом обіцяють піти в гору.

Подружня невірність або ревнощі уві сні — є попередженням про те, що брак уваги з вашого боку може негативно позначитися на ваших відносинах в житті.

Якщо у вас немає захоплень на стороні, то зрада уві сні — може символізувати вашу надмірну зайнятість справами або час, що витрачається на друзів.

Бити уві сні дружину або шумно сваритися з нею — ознака того, що ваше нервове напруження пішло на спад, так що наяву серйозні конфлікти вам не загрожують.

Сонник для всієї родини
Якщо уві сні ви побачили себе в ролі дружини — це означає, що доведеться повернутися до незавершеного справі, що вимагатиме від вас багато клопоту. Можлива сварка з родичами.

Якщо ви бачите себе дружиною, та ще й з рябим обличчям — це хороший знак. Сон передвіщає вам вигоду, а також отримання великої суми грошей.

Якщо уві сні роль дружини вас радує — наяву ви можете проводити будь ризиковані заходи, успіх вам гарантовано.

Якщо ви бачите себе постійно конфліктує з чоловіком — наяву це призведе до вчинків, які викличуть нарікань всіх домочадців. Сон віщує також хаос, який наповнить ваше життя.

Сонник від А до Я
Сон, в якому ви бачите свого чоловіка, що займається любов’ю з чужою дружиною — природно, дає вам привід для підозр і, як наслідок, віщує рано чи пізно велику розбирання на предмет з’ясування справжнього стану речей. Бачити або зустрічати в своєму будинку чужу дружину — передвіщає сімейний скандал.

Бачити у сні, що чужа дружина надзвичайно привітна з вашим чоловіком — означає, що незабаром ви отримаєте від чоловіка пристойну суму грошей, але так і не доб’єтеся від нього, з якого джерела вони відбулися. Якщо уві сні чужа дружина звинувачує вас у любовному зв’язку зі своїм чоловіком і прилюдно ображає — це пророкує, що у чоловіка знайдеться привід звинуватити вас у поганому виконанні своїх домашніх і подружніх обов’язків.

Для молодої дівчини бачити себе у сні дружиною — передвіщає щасливий шлюб з ідеальним, за її уявленням, чоловіком і чудових, здорових дітлахів. Якщо чоловік уві сні ставить вам в приклад інших дружин — це знак того, що ви, не бажаючи почути подібні висловлювання наяву, зробите все для того, щоб позбутися власних недоліків і тим отримати в сім’ї заслужені компліменти.

Англійська сонник
Якщо чоловік побачить у сні свою дружину — сон попереджає його про хворобу дружини, від якої вона досить скоро видужає.

Якщо жінка побачить себе дружиною незнайомої людини — сон передвіщає, що вона ніколи не буде самотня.

Еротичний сонник Данилової
Якщо сімейному чоловікові сниться його дружина, а нежонатому, те, що він одружився — це говорить про те, що незабаром він зустріне жінку, якій неодмінно побажає добитися. Ваше бажання цілком здійсненно, але доведеться докласти чимало зусиль. До виникнення сексуальних відносин пройде чимало часу, від вас буде потрібно терпіння і чуйність. Однак результат ваших старань приведе в захват обох партнерів.

Рейтинг статті:
(1 голосів 1,00 середній з 5)

Коментарі