Дуб. До чого сниться Дуб

Побачити в сні, що ви дивитеся на дубовий гай — означає величезне добробут і успішне ведення справ у всіх областях.

Побачити дуб, всипаний жолудями — означає зростання вашого добробуту та сприяння у всьому.

Зламаний дуб — означає раптові і приголомшливі сюрпризи.

Для закоханих побачити уві сні дуби — передвісник того, що вони скоро почнуть спільне життя при вельми сприятливих обставин.

Сонник закоханих
Приснився дуб — обіцяє удачу і щастя.

Закохані, яким приснився дуб — скоро укладуть шлюбний союз, і початок спільного життя буде ознаменовано радісними подіями.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Міцний, величний дуб — знак вашого стійкого благополуччя і успіху. Молодим дівчатам такі сни — можуть вказувати на вдале заміжжя.

Молоді дубки — віщують великий, хоча і не дуже швидкий, успіх вашим починанням.

Жолуді, що ростуть на гілках дуба — символізують заслужені почесті.

Зламаний дуб — попереджає про те, що біда може прийти звідти, звідки ви найменше її очікуєте.

Бачити, як вітер ламає гілки дуба — знак того, що негативні емоції загрожують поставити під сумнів ваше благополуччя. Постарайтеся тримати себе в руках і не давати волі почуттям.

Сонник для всієї родини
Якщо вам часто сниться це дерево — значить, ви мрієте бути сильним, витривалим людиною, у всьому покладатися тільки на себе самого. Ви мрієте про успіх, який, втім, цілком заслужили. У вас міцне здоров’я.

Садити молоді дубки — ви візьметеся за нову справу, яка принесе вам успіх і прибуток. Але по неділях і понеділках це символізує бажання знайти вихід із ситуації, яка вас не влаштовує.

Відпочивати під дубом, ховатися за ним або на ньому — позначає те, що вам скоро буде потрібно чиясь допомога, вам необхідний сильний чоловік, на якого ви могли б покластися.

Дуб, з якого опадають або вже опало листя — символізує проблеми, з якими ви не можете впоратися. У вас виникнуть труднощі на роботі або зі здоров’ям, але вони все-таки можна розв’язати, необхідно лише час, все владнається.

Спотикатися об коріння дуба, бачити впав дуб — до неприємної несподіванки. Хтось хоче вам нашкодити.

Дубовий гай — означає, що незабаром жінку чекає казкове багатство, а справи підуть як не можна більш успішно і закінчаться, якщо не мільйонним статком, то підвищенням по службі.

Зламаний дуб — попереджає про якісь приголомшуючих сюрпризи.

Сонник від А до Я
Бачити у сні молодий, зеленіючий листям дуб — наяву вас будуть спокушати спокусою легкого життя.

Старий могутній дуб, побачений у сні — передвіщає в реальному житті багатство і старість без хвороб, а також здійснення всіх надій, якщо він зелений.

Якщо сухий або побачений у зимову пору, тобто без листя — значить, ви будете засмучені розлукою з коханою людиною.

Ходити по опалим дубовим листям або збирати їх — передвіщає достаток і пересиченість в житті.

Якщо сниться ціла дубовий гай, в якій ви збираєте гриби — це віщує отримання значних доходів у результаті вмілого ведення справи.

Якщо побачений у сні дуб усипаний жолудями — значить, ви зустрінете в житті чоловіка своєї мрії і він полюбить вас з першого погляду.

Рвати жолуді з дуба — означає виконання задуманого в справах і любові. Зелені жолуді на дубі або лежать під ним торішні — теж до гарних змін, незабаром ваше життя стане більш приємною і принесе вам радість.

Зламаний під час сильної грози дуб — передвіщає несподівані події і радісні відкриття.

Для люблячої молодої дівчини приснилися дуби — можуть означати швидке одруження за сприятливих обставин і довге щасливе життя з відданим і обожнює її чоловіком.

Жіночий сонник
Милуватися уві сні дубовим гаєм — означає величезне добробут в майбутньому і успішне ведення справ у всіх областях.

Дуб з безліччю жолудів — передвіщає благополуччя і успіх у всіх справах.

Зламаний дуб — означає раптові і приголомшливі сюрпризи.

Для закоханих побачити уві сні дуб — передвістя того, що вони скоро почнуть спільне життя при вельми сприятливих обставин.

Сонник Деніз Лінн
У різних древніх світових традиціях, у тому числі російської, німецької, грецької та скандинавської, могутнього дуба — приписувалися різноманітні значення. Його вважали світової віссю і в той же час символом сили, фортеці і поступового зростання.

Сонник XXI століття
Бачити у сні дуб — передвістя доброго здоров’я, засохлий — знак швидкої розлуки з кимось із близьких або дорогих людей, ховатися під дубом від негоди — значить, наяву вам вдасться уникнути небезпеки, що загрожує.

Англійська сонник
Бачити у сні великий дуб з прекрасною кроною — дуже хороший знак. Діловій людині — він обіцяє надійну постійну роботу. Ви зможете подолати всі випробування. Цей же сон передвіщає постійне тихе щастя в сімейному житті і обіцяє щасливе бадьору старість. Молодій людині — він передвіщає початок якогось успішного справи і одруження на гарненькою та розумній жінці хороброго і твердого характеру.

Для молодої жінки такий сон — означає, що у неї буде гарний, сильний і здоровий чоловік, дуже працьовитий, здатний віддати всі сили тому, щоб добре утримувати будинок і доставляти якомога більше задоволень своїй дружині, виховання та освіти дітей.

Дуб, повний жолудів — є знак безмежної процвітання і багатства.

Але висохлий або згнилий дуб — означає, що Ваші найпотаємніші надії і плани зваляться, а в кінці життя Вас чекають бідність і втрати.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі