Дуель. До чого сниться Дуель

Людині, якій приснився виклик на дуель — слід бути вкрай обережним, йому загрожує смертельна небезпека. Побачивши такий сон, слід постаратися згадати, чи багато у вас ворогів, і, звичайно, не варто намагатися перейти вулицю на червоне світло.

Якщо уві сні ви билися на дуелі і перемогли свого супротивника — в житті вам доведеться затратити величезні зусилля для досягнення поставленої мети, в підсумку ви досягнете успіху, але не відчуєте радості з цього приводу.

Бути присутнім у сні на дуелі в якості свідка — в житті ваша ревнощі доставить вам великі неприємності; постарайтеся тримати себе в руках, щоб не уподібнюватися Отелло.

Сонник від А до Я
Сон, навіяний враженнями від прочитаного історичного роману або від переглянутого фільму, в якому фігурує дуель — такий сон говорить про вашу сміливості, беззавітно і рішучості до кінця відстоювати свої інтереси в боротьбі з сильним противником.

Якщо дуель, яка вам сниться, відбувається на шпагах — вас чекає сумна несподіванка. Якщо учасники дуелі б’ються на пістолетах — все завершиться благополучно.

Сонник XXI століття
Спостерігати уві сні за чиєюсь дуеллю — знак того, що вас чекають неприємності через ревнощів, бути секундантом на дуелі — передвістя цікавою відрядження або подорожі з різними пригодами та подіями.

Самому брати участь у дуелі — попередження про майбутні тривоги і турботи, але в підсумку ви прийдете до благополучного вирішення проблем.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі