Душити. До чого сниться Душити

Якщо хтось збирається вас задушити (навіть якщо такий сон пов’язаний з незручною позою) — це означає, що наяву вам не вистачає рішучості для здійснення якогось важливого справи або рішення мучить вас проблеми.

Самому намагатися задушити когось уві сні — зазвичай говорить про наявність у вашому житті наболілих проблем, які поволі отруюють вам життя. Якщо наяву ці проблеми так і залишаться невирішеними — ваші справи незабаром можуть дуже сильно погіршитися.

Східний жіночий сонник
Хтось намагається тебе задушити? — Остерігайтеся біди, яка прийде звідти, звідки її найменше чекали.

Якщо ти не можеш розгледіти того, хто тебе душить — значить, тобі одній буде не під силу впоратися з обрушилися на тебе неприємностями.

Сон, в якому тебе душать раптові спазми — застерігає: у тебе занадто багато заздрісників і недоброзичливців. Тобі слід бути обережніше в своїх вчинках і висловлюваннях.

Сонник Мандрівника
Душити самому когось — намагатися закінчити, звільнитися від відповідального справи, турботи, обов’язки; значення таке ж, як і «боротися».

Тебе душать — безвихідна ситуація.

Езотеричний сонник
Душити когось — перевірте своє здоров’я, легені, груди. Вас дискомфорт у будинку, незручна постіль або невідповідне місце для сну.

Рейтинг статті:
(2 голосів 1,50 середній з 5)

Коментарі