Духи. До чого сняться Духи

Відчути в сні аромат парфумів або одеколону — означає передчуття зустрічі.

Якщо аромат вам приємний — і зустріч обіцяє порадувати вас.

Сучасний cовмещенний сонник
Побачити в сні духи — передвіщає, що незабаром Ви отримаєте несподіваний подарунок, який зробить Вам майже незнайомий чоловік.

Купувати у сні духи — наяву не варто тішити себе марними ілюзіями.

Вдихати уві сні аромат парфумів — пророкування щасливих подій у Вашому житті.

Якщо у сні Ви відчуваєте приємний запах парфумів — Вас чекає дивовижне романтичне знайомство. Такий сон передвіщає молодій дівчині швидке заміжжя.

Якщо Вам сниться, що Ви бризкаєте духами на свій одяг або на іншу людину — в реальному житті Ви будете вирішувати свої проблеми, використовуючи низьку лестощі.

Якщо Вам сниться, що Ви бризкаєте себе духами — це означає, що Ваше прагнення до розкішного життя не виправдано. Будьте обережні, інакше залишитеся без рубля в кишені.

Пролити парфуми — знак того, що Ви позбудетеся того, що приносить Вам задоволення.

Якщо Вам приснилося, що Ви розбили, флакон з парфумами — наяву, незважаючи на багатообіцяючий початок. Вашим потаємним бажанням не судилося збутися.

Сонник від А до Я
Відчувати у сні аромат парфумів — передвіщає захоплюючі пригоди в компанії старих друзів з виїздом за місто, шашликами і все таке інше.

Якщо уві сні ви користуєтеся духами, збираючись на зустріч з дорогим вам людиною — значить, наяву ви знаєте собі ціну, але і вмієте гідно оцінити інших людей.

Якщо уві сні ви розмовляєте з дамою, від якої за версту тхне духами, які вам не подобаються — значить, наяву ви свою розбірливість в людях возносіте мало не в краще і головне якість.

Впустити у сні флакон з парфумами, які з нього чомусь не виливаються, хоча пробка залишилася у вас в руках — ви позбудетеся багато чого з того, від чого самі збиралися позбутися, але і чого вам шкода втратити. Якщо ви в гніві виливаєте парфуми або шпурляєте і розбиваєте флакон — наяву ви піддастеся безпричинного веселощів, яким заразіть всіх оточуючих.

Бачити, як хтось купує парфуми — ваші заповітні сподівання і мрії не здійсняться, хоча все начебто поки віщує їх сбиточной. Купувати у сні духи самої — вас чекають хвилюючі події і переживання. Отримати духи в подарунок — наяву зізнатися в любові і почути таке ж визнання.

Сонник Деніз Лінн
Запахи роблять дуже сильний вплив на те, як ми сприймаємо все навколишнє. І хоча вони впливають дуже тонко, іноді запахи здатні викликати набагато сильніші емоційні реакції, ніж зорові образи або звуки. Відзначайте свою емоційну реакцію на ті чи інші духи, а також асоційовані з ними спогади.

Сонник XXI століття
Бачити у сні парфуми або дарувати їх — до неприємностей, купувати — до приємних клопотів, нюхати — до змін у житті або роботі, відчувати уві сні приємний аромат парфумів — означає, що наяву вас викриють у зраді або обмані, щось таємне стане явним .

Отримати уві сні духи в подарунок — до приємних новин, подарунків або придбань.

Бачити у сні одеколон — знак, що вас чекає початок романтичної пригоди, яке може перейти в щось більше.

Англійська сонник
Бачити у сні, що Ви користуєтеся духами або відчуваєте їх сильний аромат — це завжди сприятливий сон для ділової людини, він обіцяє удачу в дружніх відносинах, в коханні.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі