Двері. До чого сниться Двері

Якщо уві сні ви входите в двері — це віщує ваші марні спроби позбутися наклепників і недоброзичливців.

Єдина двері, в яку ви входите в своїх снах, двері будинку вашого дитинства — обіцяє вам в майбутньому щастя і оточення споріднених душ.

Якщо ви дивитеся на двері вночі під проливним дощем — це обіцяє вам непрощенні витівки і легковажні зустрічі.

Бачити інших входять або виходять з дверей — означає можливі труднощі у приведенні в порядок ваших справ; для селян і політичних діячів цей сон сповнений особливо поганих ознак.

Якщо двері несподівано зривається з петель при вашій, спробі закрити її, і при цьому ранить когось — сон передвіщає небезпеку вашим друзям.

Сонник закоханих
Якщо уві сні ви входите в двері будинку, в якому виросли — це означає, що в майбутньому вас чекають щастя в любові і гармонійні сімейні стосунки.

Однак будь-яка інша двері, в яку ви входите — обіцяє вам розчарування в любові і зраду близької людини.

Сонник Дмитра та Надії Зими
Двері у сні — символізує початок чи закінчення якоїсь справи.

Побачити двері з боку — вказівка ​​на те, що вам, можливо, доведеться взятися за якісь нові справи або ж ви роздумуєте про це.

Закриті двері — відмова від планів. Іноді такі сни говорять, що ви ризикуєте допустити непоправну помилку, і це може обернутися серйозною втратою.

Блукати по коридору в пошуках потрібної двері — знак того, що ви ніяк не можете зосередитися на якомусь одному справі і вам давно вже пора визначитися зі своїми планами.

Сонник Хассе
Двері в будинку відкриті — отримати щедру приношення; на замку — зустріти неприємних людей; скриплячу — неприємний візит; палаючу — прибудуть приятелі.

Сонник від А до Я
Бачити у сні відчинені двері — передвіщає успіх і привітний прийом, закриту — розчарування і прикрість.

Двері з навішеним на ній замком — зустріти неприємних людей.

Двері зі скрипучими петлями — до небажаного візиту.

Виламані двері — до щедрого приношенню, палаюча — хвороба когось із домашніх. Гасити уві сні палаючі двері свого будинку — зустріч з приятелями по сумному приводу.

Чи не знаходити дверей біля свого будинку — перешкода в справах.

Закривати двері на ключ — до заміжжя, не закрите на ключ двері — заведете нового шанувальника. Просто закривати відкриті двері — до розчарування і неприємностей.

Входити у сні в якісь двері — говорить про те, що ваші зусилля позбутися небажаних відвідувачів ні до чого не приведуть. Входити у двері рідного дому — передвіщає безхмарне існування в оточенні споріднених душ.

Бачити інших входять або виходять з дверей — означає можливі труднощі при приведенні в порядок запущених справ.

Якщо уві сні двері злітає з петель і падає на вас — це до небезпеки, яка підстерігає ваших друзів.

Стояти перед дверима якогось закладу в негоду і не мати можливості потрапити всередину — наяву здійснити дурні вчинки і вести себе як вередлива дитина.

Дивитися в дверне вічко, спостерігаючи за подіями на сходовому майданчику — означає, що в найближчому майбутньому у вас виникнуть труднощі, які доведуть вас до безсоння і нервового зриву.

Закривати двері на клямку — відмовите в допомозі сусідам, з якими не в ладах.

Сонник XXI століття
Побачити в сні велику і високу двері — означає, що вас незабаром чекає багатство і знатність, багато прикрашену — до нездійсненної мрії; відкривати її — до розкоші, невиправданих витрат; несподівано стулки — на щастя, вигоді, удачі; скрипучі двері — до неприємної зустрічі.

Бачити у сні відкриті двері у своє житло — до невпевненості в собі, обману, не шукати двері біля свого будинку — до перешкоди в справах, закривати її — до небезпеки, двері розсипається на шматки — до неприємної ситуації.

Якщо уві сні до вас у двері стукають — до майбутніх важливим подіям у житті, дзвонять — до поганих звістки; якщо ви відкриваєте двері, а за нею нікого немає — до великих неприємностей.

Бачити у сні красиву дверну ручку — означає, що незабаром вам належить цікаве знайомство.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі