Двір. До чого сниться Двір

Багатьом сняться будинку з внутрішнім двориком — можливо, це просто відображення наших архітектурних уподобань і смаків. Але часто це є віддзеркаленням нашого бажання повернутися до оновленого і в той же час житловому місця.

Внутрішній дворик — також символізує материнську утробу: в цьому випадку його поява віщує повернення до життєвого джерела. Не виключена можливість впливу вашої матері на ситуацію, що зв’язує вас з двориком. У такому випадку внутрішній дворик уособлює для вас місце, де про вас піклуються, але мають право втрутитися у ваші справи.

Сонник від А до Я
Бачити у сні чистий, доглянутий двір — передвіщає наяву радісні події, брудний і запущений двір — нудьгу і меланхолію.

Бачити у сні церковний двір — передвіщає вам довгу і запеклу боротьбу з нестатками; можливо, вам доведеться жити далеко від рідного дому, сім’ї та друзів.

Мати уві сні свій двір при своїй хаті — наяву з вами станеться неприємна історія, однак ви з неї легко виплутатися.

Бачити на своєму подвір’ї забрів звідкись осла — передвіщає вам великі успіхи в справах або висновок вигідного шлюбу.

Забігла на ваш двір лисиця — є попередженням остерігатися заздрісників.

Східний жіночий сонник
Якщо ти виглядаєш з вікна багатоквартирного будинку, щоб подивитися, як діти гуляють у дворі — значить, твої діти, незважаючи на неминучі тривоги, будуть твоєї головною радістю.

Приснилося, що у дворі машини їздять так, наче це вулиця — будь гранично обережна, щоб не потрапити в неприємну ситуацію.

Сон, в якому ти огороджують двір парканом — застерігає від гордовитого ставлення до оточуючих, оскільки в найближчому майбутньому тобі потрібно їх допомогу.

Рейтинг статті:
(Немає рейтингу)

Коментарі